Miško žalumo darbo kambarys
Sodri miško žaluma darbo kambaryje
„Valkoisen vuoren rinteillä“ tinklaraštininkė Katja savo sienoms, grindjuostėms ir lentynoms suteikė visiškai naują įvaizdį nudažiusi juos smaragdo žalumo atspalviu „Fjord“ (M442). Ryškūs pokyčiai atlikti vos per vieną dieną. Štai, kaip patiems sukurti energingą transformaciją savo darbo kambariui.

Žalio smaragdo atspalvis pasirinktas naudojant didelę A4 dydžio spalvos kortelę

Katja norėdama savo darbo kambario sienoms įkvėpti modernumo, pasirinko jas perdažyti ryškia žalia spalva „Fjord“ (M442).  Kambario perdažymui puikiai tiko vidaus dažai „Joker“, kurie atsparūs valymui, turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ bei ES ekologinį ženklą „Gėlė“ ir yra aprobuoti Suomijos alergijos ir astmos asociacijos. Grindjuostės, rėmai ir lentynos dažytos pusiau matiniais baldų dažais „Helmi Kalustemaali“ – jie sudaro paviršių, ant kurio pirštų atspaudai nėra taip gerai matomi.

Rinkdamiesi atspalvį iš „Feel the Color“ spalvų paletės galite būti tikri, kad pasirinkta spalva Jūsų namuose atrodys lygiai taip pat, kaip ir spalvų kortelėje – visomis apšvietimo sąlygomis.

Kambarys prieš ir po dažymo

Anksčiau buvęs baltas darbo kambarys įgavo subtilaus intensyvumo su spalva „Fjord“ (M442). Patalpa dekoruota nedidele darbo vieta ir dienine sofa.

„Jau senokai svajojau apie natūraliai ryškias sienas, dažytas giliu, vešliu ir tamsiu lyg miškas atspalviu. Tiksliai negaliu pasakyti, iš kur kilo toks troškimas, tačiau vos pamačiusi spalvą „Fjord“ supratau, kad ji būtent tai, ko ieškau,“ – sako Katja, „Valkoisen vuoren rinteillä“ tinklaraščio autorė.

PRIEŠ
PO

Idėjos įgyvendinimas

 

Sienų dažymas

1. NUVALYKITE IR APSAUGOKITE

Nuvalykite nešvarumus ir dulkes. Jei siena akivaizdžiai nešvari, nuplaukite paviršių „Maalipesu“ valikliu, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti. Sekite naudojimo instrukcijas ant pakuotės.

Apsaugokite paviršius, kurių nenorite dažyti – uždenkite grindis ir maskavimo juosta apklijuokite elektros lizdus, durų apvadus bei grindjuostes.

Jei teko glaistyti seną sienos paviršių ar jis buvo dengtas tamsiais dažais, pirmiausia denkite vieną sluoksnį grunto „Varma“. Pasistenkite, kad jis būtų artimiausio atspalvio galutinei dažų spalvai.

2. DAŽYKITE

Kruopščiai išmaišykite vidaus dažus „Joker“ ir denkite 2 sluoksnius. Antrąjį sluoksnį denkite po 1-2 valandų džiūvimo.

Grindjuosčių ir lentynų dažymas

3. NUVALYKITE, NUŠLIFUOKITE IR APSAUGOKTIE

Paviršius nuplaukite „Maalipesu“ valikliu, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti. Sekite naudojimo instrukcijas ant pakuotės. Anksčiau apdorotą paviršių nušlifuokite iki matiškumo ir pašalinkite šlifavimo dulkes.

Voleliu ar teptuku baldus padenkite vienu sluoksniu baldų grunto „Helmi Pohjamaali“. Palikite išdžiūti 5 valandoms ir denkite 1-2 sluoksnius baldų dažų „Helmi 30“. Antrąjį baldų dažų sluoksnį galima dengti po 16 valandų, pilnai sukietėja po 2-3 dienų.

IDĖJĄ ĮGYVENDINO: „Valkoisen vuoren rinteillä“

Pilnas įvairiausių gražių ir įkvepiančių dalykų tinklaraštis „Valkoisen vuoren rinteillä“ suteikia galimybę žvilgtelti į fotografės ir interjero dizaino mylėtojos Katjos namus. Ji ypatingai mėgsta skandinavišką namų interjero stilių padailintą plunksnomis, įdomiais daiktais, nuoširdžiu kasdienišku šeimyniniu gyvenimu ir unikaliais sprendimais.

Daugiau apie šį Katjos projektą skaitykite čia

has been added to saved.
has been removed from saved.