Stilinga žalio nefrito ir metalo atspalvių svetainė
Tinklaraštininkė Viena K visiškai pakeitė savo svetainės išvaizdą perdažiusi jos sienas ir kai kuriuos interjero elementus. Savo itin mėgstamus gėlių vazonus ir šviestuvo stovą ji padengė vario spalvos dažais.

Sienos spalva nesiskiria nuo pavyzdžio

Žalią spalvą „Nephrite“ (N494) Viena rado „Tikkurila“ spalvyne „Feel the Color“. Svetainės sienoms ji pasirinko visiškai matinius vidaus dažus „Harmony“, nes jie sukuria aksomo įspūdį ir vizualiai išlygina visus mažus paviršiaus nelygumus.

Nuspalvinę „Tikkurila“ vidaus dažus pagal spalvyną „Feel the Color“ galite būti tikri, kad pasirinktos spalvos Jūsų namuose atrodys lygiai taip pat, kaip ir spalvų pavyzdžių kortelėse, – esant bet kokiam apšvietimui.

Suteikite svetainei žvilgesio

Viena suteikė svetainei žavų baigiamąjį akcentą nudažiusi kelis vazonus ir šviestuvo stovą vario spalva nuspalvintais aukso atspalvio perlamutriniais dažais „Taika Helmiäismaali“. Atnaujintame kompanijos „Tikkurila“ perlamutrinių dažų spalvyne „Taika“ rasite ryškių sidabro ir šiltų sodrių aukso atspalvio spalvų.

PRIEŠ
PO

Sienos dažymas

1. NUVALYKITE 

Sieną švariai nuvalykite. Jei ji labai nešvari, nuplaukite plovikliu Tikkurila Maalipesu pagal instrukciją ir leiskite išdžiūti.

Uždenkite grindis tinkamu popieriumi arba plėvele, grindjuostes ir elektros lizdus apklijuokite dažymo juosta. Jei sienas glaistėte arba jei jos buvo dažytos tamsios spalvos dažais, iš pradžių padenkite jas gruntu „Varma“. Grunto spalva turėtų būti kuo panašesnė į Jūsų pasirinktą dažų spalvą.

2. DAŽYKITE

Dažus „Harmony“ kruopščiai išmaišykite. Denkite 2 sluoksnius voleliu. Kad būtų lengviau, naudokite teleskopinį kotą. Kitą dažų sluoksnį galima dengti po 1–2 val., tad sienai nudažyti Jums prireiks vos kelių valandų.

Interjero elementų dažymas

1. Kruopščiai nuvalykite.

2. Padenkite 1–2 sluoksniais perlamutrinių dažų „Taika Helmiäismaali“ naudodami mažą teptuką.

Idėją įgyvendino tinklaraštininkė Viena K

Viena K – tinklaraštininkė ir estetė, fotografuojanti ir rašanti apie stilių, interjero dizainą, maistą ir gyvenimą.

Daugiau apie šį Vienos projektą skaitykite čia

has been added to saved.
has been removed from saved.