Įspūdinga apsauga – ilgam!

Įspūdinga apsauga – ilgam!

„Tikkurila“ pasirūpins Jūsų namu, kad metams bėgant jis išliktų gražus ar šviestų saulė, ar lytų lietus.

Rūpinkitės savo namu su meile, 
kaip ilgamete draugyste,
kad metams bėgant jis išliktų gražus, 
ar šviestų saulė, ar lytų lietus.

Įspūdinga apsauga – ilgam!

Kaip pasirinkti gaminius medinio fasado ar tvoros dažymui?

Išsirinkti tinkamus dažus ir spalvą mediniam fasadui ar tvorai gali būti sudėtinga užduotis. Kad Jums būtų lengviau pateikiame sutrumpintą informaciją apie skirtingų medienos apdailos ir apsaugos priemonių privalumus. Taip pat dalinamės fasadų dažymo instrukcijomis ir patarimais, kaip išsirinkti spalvą mediniam fasadui ar tvorai.

Medinių fasadų dažai „Ultra Classic“

Pusiau matiniai medinių fasadų dažai „Ultra Classic“

Dažai „Ultra Classic“ saugo medieną nuo vandens, tačiau praleidžia vandens garus. Jais padengtas paviršius atrodo lyg ką tik nudažytas netgi atšiauriausio klimato sąlygomis. Iš plačios medinių fasadų spalvyno spalvų gamos lengvai išsirinksite spalvas savo namo fasadui.

Daugiau informacijos

Tirpiklinė medienos dažyvė „Valtti Color“

Medienos dažyvė „Valtti Color“ dailiai išryškina medienos raštą. Ji susigeria į medieną nesudarydama vientisos plėvelės. Saugo medieną nuo atmosferos poveikio lėtindama drėgmės ir saulės spindulių poveikį. Galite rinktis iš daugybės dažyvių spalvyno „Valtti“ spalvų, nuostabiai susiliejančių su kraštovaizdžiu.

Daugiau informacijos

NAUJOVĖ! Šilko matiškumo medienos dažyvė „Valtti Plus Complete“

Greitai džiūstanti lauko medienos dažyvė suteikia ypač patvarią apsaugą - iki 12 metų. Dėl naujoviškos technologijos „Triple Resin System“ ši dažyvė užtikrina ypatingą medinių paviršių atsparumą bei apsaugą nuo įvairių klimato veiksnių (drėgmės, saulės, temperatūros pokyčių). Du UV spindulių filtrai suteikia didesnę apsaugą nuo UV spindulių poveikio. Yra 12 nuostabių iš anksto paruoštų spalvų.

Daugiau informacijos

6 populiariausios medinių fasadų spalvos

Pristatome šešias Skandinavijoje populiarias medinių fasadų dažų spalvas. Išsirinkti spalvą savo namo fasadui nėra lengva – reikia daug ką gerai apgalvoti. Padėsime Jums pasiūlydami šešias klasikines mūsų medinių fasadų spalvyno spalvas.

Skaityti daugiau

 

Planuojate fasadą ar tvorą dažyti patys?

Dažymo darbai susideda iš trijų etapų: paruošimo, gruntavimo ir dažymo. Norint pasiekti kokybišką galutinį rezultatą, svarbu nepraleisti nė vieno etapo ir dirbti kruopščiai. Susipažinkite su fasadų ir tvorų dažymo atmintine, kurioje rasite instrukcijas, kaip dengti medinį fasadą dažais ar dažyve. 

Fasadų ir tvorų dažymo atmintinė

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt