industry_cans_2014_07.jpg

Dažų prekybos vietos karantino metu

Saugokite savo ir aplinkinių sveikatą, o mes Jūsų užsakymą pristatysime iki pat namų durų!

Atnaujinta 2020-12-16

Dažus bei dažymo įrankius užsisakyti tiesiai į namus galite elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.tikkurila.lt, el. paštu uzsakymai@tikkurila.com arba telefonu +370 687 21 887.

Mūsų partnerių parduotuvės, karantino metu pristatančios užsakymus į namus ar suteikiančios galimybę atsiimti prekes prekybos vietoje:

Miestas Partneris Kontaktinis tel. nr. El.paštas Pristatymas į namus
Gargždai „Stamex“ 865038851 gargzdai@gulbe.lt Ne
Druskininkai „Roner4“ 868278638 donatas.p@roner.lt Taip
Joniškis „Jupojos statybinės medžiagos“ 861545872 joniskis@jupoja.lt Taip
Jurbarkas „DK statyba“ 868727888 Saulius@dkstatyba.lt Taip
Jurbarkas „Scanprekyba“ 865041641 tiekimas@scanprekyba.lt Taip
Jurbarkas „Mes ir mūras“ 865511599 muras.saulius@gmail.com Taip
Kaunas „Santera“ 861991117 dazai@santera.lt Taip
Kaunas „Scandex“ 861222422 kaunas@scandex.lt Taip
Kaunas „Vykelida“ 860194011 info@vykelida.lt Taip
Kaunas „Bauen“ 862170477 orestas@bauen.lt Taip
Kelmė „Senasis Šilas“ 868698576 tomas.les@gmail.com Taip
Klaipėda „Stamex“ 861561189 dazai@stamex.lt Taip
Klaipėda „Dažų servisas“ 869913026 spalvos23@gmail.com Taip
Kretinga „Gausoja“ 865793778 Egidijus@gausoja.lt Taip
Kretinga „Midgardas“ 861258737 midgardasjurate@gmail.com Ne
Kuršėnai „Jupojos statybinės medžiagos“ 860358003 kursenai@jupoja.lt Taip
Mažeikiai „Statmenas“ 865221138 Aivaras@statmenas.lt Taip
Naujoji Akmenė „Jupojos statybinės medžiagos“ 868497899 virginija.sidlauskiene@jupoja.lt Taip
Pakruojis „Regejus“ 868717073 pakruojis@regejus.lt Taip
Pakruojis „Jupojos statybinės medžiagos“ 867290454 pakruojis@jupoja.lt Taip
Palanga „Stamex“ 861561189 dazai@stamex.lt Taip
Panevėžys „Scandex“ 865725225 panevezys@scandex.lt Taip
Panevėžys „Z. Babilas“ 862011621 z.babilas@dazusalonas.lt Ne
Plungė „Entis“ 861846101 darijus@roner.lt Taip
Radviliškis „Regejus“ 868559561 sigis@regejus.lt Taip
Šakiai „Gulbelės prekyba“ 861361041 tomas@gulbelesprekyba.lt Taip
Šakiai „Scanprekyba“ 869948477 sakiai@scanprekyba.lt Taip
Šiauliai „Jupojos statybinės medžiagos“ 861441396 dazai@jupoja.lt Taip
Šiauliai „Lemora“ 868660801 marius.zakas@lemora.lt Taip
Šilutė „Statyk pats“ 867617941 dazai@statykpats.lt Taip
Švenčionys „Lazdyno riešutas“ 865270152 rimvyd@gmail.com Ne
Tauragė „Simeks“ 861611561 rita@simeks.lt Taip
Telšiai „Žilevana“ 868793067 Vaidas@zilevana.lt Taip
Utena „E. Jonuška“ 869916436 edvardas.jonuska@gmail.com Taip
Vilkaviškis „Vilkauja“ 861857127 vyga@vilkauja.lt Taip
Vilnius „Scandex“ 860600975 vilnius@scandex.lt Taip
Vilnius ,,Padaryk pats“ 868041014 info@padarykpats.lt Taip
Žiežmariai „Sitma“ 869878017 Sitma.algis@gmail.com Taip
VISI „Kesko Senukai“ Taip
VISI „Ermitažas“ Taip
VISI „Moki veži“ Taip

 

has been added to saved.
has been removed from saved.
lt