Dažų prekybos vietos karantino metu
Dažų prekybos vietos karantino metu

 

Karantino metu mūsų prekių galite įsigyti:

 

 

Miestas

Partneris

Kontaktinis tel. nr.

El.paštas

Pristatymas į namus

Druskininkai

„Roner4“

868278638

donatas.p@roner.lt

Taip

Joniškis

„Jupojos statybinės medžiagos“

861545872

joniskis@jupoja.lt

Taip

Jurbarkas

„DK statyba“

868727888

Saulius@dkstatyba.lt

Taip

Jurbarkas

„Scanprekyba“

865041641

tiekimas@scanprekyba.lt

Taip

Kaunas

„Santera“

861991117

dazai@santera.lt

Taip

Kaunas

„Scandex“

861222422

kaunas@scandex.lt

Taip

Kaunas

„Vykelida“

860194011

info@vykelida.lt

Taip

Kaunas

„Bauen“

862170477

eimantas@bauen.lt

Taip

Kelmė

„Senasis Šilas“

868698576

tomas.les@gmail.com

Taip

Klaipėda

„Stamex“

861561189

dazai@stamex.lt

Taip

Klaipėda

„Dažų servisas“

869913026

spalvos23@gmail.com

Taip

Kretinga

„Gausoja“

865793778

Egidijus@gausoja.lt

Taip

Kretinga

„Midgardas“

861258737

midgardasjurate@gmail.com

Ne

Kuršėnai

„Jupojos statybinės medžiagos“

860358003

kursenai@jupoja.lt

Taip

Mažeikiai

„Statmenas“

865221138

Aivaras@statmenas.lt

Taip

Naujoji Akmenė

„Jupojos statybinės medžiagos“

868497899

virginija.sidlauskiene@jupoja.lt

Taip

Pakruojis

„Regejus“

868717073

pakruojis@regejus.lt

Taip

Pakruojis

„Jupojos statybinės medžiagos“

867290454

pakruojis@jupoja.lt

Taip

Palanga

„Stamex“

861561189

dazai@stamex.lt

Taip

Panevėžys

„Scandex“

865725225

panevezys@scandex.lt

Taip

Panevėžys

„Z. Babilas“

862011621

z.babilas@dazusalonas.lt

Ne

Plungė

„Entis“

861846101

darijus@roner.lt

Taip

Radviliškis

„Regejus“

868559561

sigis@regejus.lt

Taip

Šakiai

„Gulbelės prekyba“

861361041

tomas@gulbelesprekyba.lt 

Taip

Šiauliai

„Jupojos statybinės medžiagos“

861441396

dazai@jupoja.lt

Taip

Šilutė

„Statyk pats“

867617941

dazai@statykpats.lt

Taip

Švencionys

„Lazdyno riešutas“

865270152

rimvyd@gmail.com

Ne

Tauragė

„Vinita plius“

868736507

Vaidotas@vinitaplius.lt

Taip

Telšiai

„Žilevana“

868793067

Vaidas@zilevana.lt

Taip

Utena

„E. Jonuška“

869916436

edvardas.jonuska@gmail.com

Taip

Vilkaviškis „Vilkauja“ 861857127  vyga@vilkauja.lt Taip

Vilnius

„Scandex“

860600975

vilnius@scandex.lt

Taip

Žiežmariai

„Sitma“

869878017

Sitma.algis@gmail.com

Taip

VISI

„Kesko Senukai“

-

-

Taip

VISI

„Ermitažas“

-

-

Taip

VISI

„Moki veži“

-

-

Taip

has been added to saved.
has been removed from saved.