šeima leidžia laiką atnaujintoje rudoje pavėsinėje su terasa

Metas pasirūpinti savo terasa!

Vasarą terasa tampa kone svarbiausia namų erdve. Dabar pats metas pasirūpinti, kad Jūsų vasaros oazė atrodytų nepriekaištingai, ilgai Jus džiugintų ir reikalautų kuo mažiau priežiūros.

Vasara jau čia pat ir norisi kuo ilgiau būti lauke, tad pravartu pagalvoti, kaip atnaujinti terasą, kad joje būtų malonu leisti laiką dieną ir jaukiai vakaroti. Terasai atnaujinti pasirinkę patvarius ir aplinką tausojančius gaminius galėsite mėgautis vasara be rūpesčių.

Pateikiame Jums tinkamiausių gaminių sąrašą ir naudingų patarimų bei įkvepiančių idėjų, kaip be vargo atnaujinti terasą, balkoną, pavėsinę, lauko baldus ir kiemą.

 Šeima sodina gėles terasoje

Kuo dengti terasą, kad ji ilgai atrodytų nepriekaištingai?

Terasos dangą reikia nuolat atnaujinti, kad ji atrodytų dailiai. Terasų aliejus apsaugo medieną ir nuo UV spindulių, ir nuo lietaus. Aliejumi dengta terasa džiugins Jus ne vieną vasarą.

Naujas terasų aliejus Valtti Plus Terrace Oil“ ir lauko medienos aliejus Valtti Plus Wood Oil– tai aplinką tausojančios terasų ir lauko baldų apsaugos bei apdailos priemonės. Serijos „Valtti Plus“ gaminiai pasižymi ypatingu patvarumu ir mažiau veikia aplinką, nes turi biologinės kilmės sudedamųjų dalių. Šiuos aliejus galima spalvinti įvairiomis spalvomis, todėl lengvai priderinsite terasos išvaizdą prie bet kokio savo namų stiliaus – tiek neutralaus, tiek ryškaus.

Jei ieškote itin patvarios terasų ar lauko baldų dangos, rekomenduojame rinktis serijos
Valtti Plus“ gaminius.

Valtti Plus terrace oil

Terasų aliejus Valtti Plus Terrace Oil

Naujas biologinės kilmės sudedamųjų dalių turintis terasų aliejus Valtti Plus Terrace Oil gerai įsigers į medieną ir patikimai saugos ją nuo UV spindulių bei kitokio atmosferos poveikio. Galite rinktis iš trijų iš anksto paruoštų spalvų: rudos, pilkos arba juodos.

Daugiau informacijos apie gaminį ir kaip jį naudoti

Pirkti internetu

Lauko medienos aliejus „Valtti Plus Wood Oil

Naujas biologinės kilmės sudedamųjų dalių turintis lauko medienos aliejus Valtti Plus Wood Oil tinka lauko baldams ir terasoms. Jis neleidžia medienai skilinėti ir veiksmingai saugo ją nuo drėgmės bei purvo. Šį aliejų galima spalvinti įvairiomis spalvomis pagal spalvyną „Valtti“ arba „Tikkurila“ skaidrių spalvų spalvyną.

Daugiau informacijos apie gaminį ir kaip jį naudoti

Pirkti internetu

Tikkurila Valtti Plus Wood Oil
Rudai aliejuota terasa pavėsinėje

Susipažinkite su naujomis kiemo statinių dekoravimo tendencijomis

Tiek namuose, tiek kieme didžiausias dėmesys šiandien skiriamas komfortui. 2021 m. tendencijose akcentuojami aplinką tausojantys sprendimai, natūralios medžiagos ir augalai. Žaluma ir švelnūs natūralūs atspalviai sukurs raminamai veikiančią atmosferą Jūsų terasoje arba kiemo pavėsinėje, kur šiltą vasaros dieną taip gera nusnūsti prigulus ant kušetės ar paskaityti įdomią knygą. Planuojate atnaujinti ar naujai dekoruoti savo kiemo statinius? Susipažinkite su 2021 m. vasaros tendencijomis ir pasisemkite įkvėpimo!

Naujausios tendencijos

Kaip pasiekti nepriekaištingą rezultatą iš pirmo karto

Kruopštus medienos paviršiaus paruošimas prie ją aliejuojant, geri įrankiai ir tinkamas oras aliejuojant užtikrins nepriekaištingą rezultatą. Pasinaudokite 5 mūsų specialistų patarimais, ir Jums pavyks iš pirmo karto!

Specialistų patarimai

Terasa tepama rudos spalvos terasos aliejumi

Nedideli, bet efektingi pokyčiai

Kai sėdite terasoje ir žvelgiate į kiemą, ar Jums patinka jo vaizdas? Netgi nedideli pokyčiai gali būti stulbinantys! Jei Jūsų lauko baldai jau nusidėvėjo, galbūt vertėtų suteikti jiems kitą spalvą? O jei jau metas perdažyti tvorą, galite pagyvinti kiemo vaizdą pasirinkę ryškesnę spalvą.

Vasara neįsivaizduojama be žalumos ir žiedų! Medinės dėžės ir vazonai, kuriuose auga Jūsų balkono ir kiemo augalai, nuostabiai atrodys ir bus apsaugoti nuo atmosferos poveikio, jei nudažysite juos vandeniniu medinių lysvių aliejumi „Patio Verso“. O gal svajojate apie mažą darželį savo balkone ar kieme? Šiame straipsnyje rasite įdomių idėjų ir naudingų patarimų – puoselėkite miesto daržą savo balkone.

 

 juodai dažyta tvora
Rudos alyvuotos lysvių dėžės
Juodai apdoroti kiemo puodai ant juodos lentynos
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt