Patvari lauko durų ir išorinių langų rėmų danga

Nauja dažymo sistema, kurią sudaro vandeninis poliuretaninis gruntas „Pinjadur Primer“ ir vandeniniai poliuretaniniai dažai „Pinjadur 30“ užtikrina tokį pat puikų dangos patvarumą, kaip ir dažymo sistemos, kurias sudaro tirpikliniai poliuretaniniai gaminiai.

Kuriant gaminius ypač svarbi klientų nuomonė

Pastaruoju metu vienkomponenčiai vandeniniai gaminiai plačiai naudojami vidaus durų ir langų rėmų pramonėje, tačiau atšiauraus klimato veikiamiems išoriniams langų rėmams ir lauko durims naudojami dvikomponenčiai gaminiai, nes jie sudaro ypač patvarią dangą. Atsižvelgdama į specialius durų ir langų rėmų pramonės poreikius kompanija „Tikkurila“ sukūrė dažymo sistemą, kurią sudaro vandeniniai dvikomponenčiai poliuretaniniai gaminiai – gruntas „Pinjadur Primer“ ir viršutinio sluoksnio dažai „Pinjadur 30“. Ši dažymo sistema užtikrina tokį pat puikų dangos patvarumą, kaip ir dažymo sistemos, kurias sudaro tirpikliniai poliuretaniniai gaminiai.

Kurdama šią dažymo sistemą kompanija „Tikkurila“ glaudžiai bendradarbiavo su švedų kompanija „Dieden-Ekodoor“. Brubyje įsikūrusi kompanija „Dieden-Ekodoor“ – viena garsiausių Švedijoje kokybiškų lauko ir garažo durų gamintojų. Tvirtos medinės šio gamintojo durys ne tik puošia namus, bet ir tinkamai atlieka savo funkciją. Pasirinkus tinkamą spalvą jos susilieja su fasadu ir dera prie namo išvaizdos. Kompanija „Dieden-Ekodoor“ turi aplinkosaugos ir kokybės vadybos sistemos sertifikatą ir visos jos pagamintos lauko durys yra pažymėtos CE ženklu.

Dėkojame kompanijai „Dieden-Ekodoor“ už nuotraukas. 
Daugiau informacijos rasite kompanijos tinklalapyje https://www.ekodoor.se. 

Dažymo sistema

Dažymo sistema, kurią sudaro gruntas „Pinjadur Primer“ ir viršutinio sluoksnio dažai „Pinjadur 30“, užtikrina  tokį pat puikų dangos patvarumą, kaip ir dažymo sistemos, kurias sudaro tirpikliniai poliuretaniniai gaminiai.

 

„Pinjadur Primer“ – puikus gruntas, lėtinantis dažų spalvos pokyčius

„Pinjadur Primer“ – greitai džiūstantis elastingas dvikomponentis gruntas. Jis lengvai šlifuojamas ir gerai sukimba su mediena bei medienos plaušų plokštėmis. Šis gruntas puikiai lėtina sakų išsiskyrimo sukeliamą dažų spalvos pokytį. Jį galima dengti tiek vienkomponenčiais bei dvikomponenčiais vandeniniais, tiek tirpikliniais poliuretaniniais bei rūgštiniais dažais.

 

Dažai „Pinjadur 30“ užtikrina patikimą medienos apsaugą

Dvikomponenčiai poliuretaniniai pusiau matiniai dažai „Pinjadur 30“ pasižymi puikiu atsparumu atmosferos poveikiui. Juos galima naudoti kaip viršutinio sluoksnio dažus dažymo sistemose, kurias sudaro vandeniniai vienkomponenčiai ir dvikomponenčiai epoksidiniai bei poliuretaniniai gaminiai. Dažus „Pinjadur 30“ galima spalvinti įvairiomis spalvomis naudojant spalvinimo sistemą „Temaspeed Fonte“.

Šie dažai sudaro tvirtą lengvai valomą ir nekreidėjančią dangą, puikiai išlaikančią blizgesį ir spalvą. Jie gali būti kietinami aukštesnėje temperatūroje.

Dažymo sistema „Pinjadur“ išbandyta lauko sąlygomis

Pjautinės bei obliuotos lauko medienos apdailai ir apsaugai skirtos dengimo sistemos turi būti išbandytos natūralaus klimato sąlygomis pagal standartą EN 927. Bandymas leidžia nustatyti medienos dengimo sistemos veiksmingumą lauko sąlygomis. Dangos patvarumas nustatomas įvertinus jos dekoratyvinių ir apsauginių savybių (blizgesio, spalvos, skilinėjimo, pūslėjimo, lupimosi, kreidėjimo, pelėsio augimo, sukibimo su paviršiumi ir bendro įspūdžio) pokytį po 12 mėnesių. Be to, pralaidumas vandeniui ir atsparumas atmosferos poveikiui nustatomas atliekant pagreitinto atmosferos poveikio bandymus (QUV).

Dažymo sistema, kurią sudaro gruntas „Pinjadur Primer“ ir dažai „Pinjadur 30“, yra išbandyta pagal standarto EN 927 reikalavimus. Ji užtikrina puikų lauko durų ir išorinių langų rėmų atsparumą atmosferos poveikiui.

Daugiau informacijos rasite brošiūroje

Serijos „Pinjadur“ gaminiai puikiai išlaiko blizgesį ir spalvą netgi itin nepalankiomis klimato sąlygomis (išbandyta pagal standarto EN 927 reikalavimus). Dažus „Pinjadur“ galima spalvinti visomis spalvomis.

Žiūrėti brošiūrą >>

has been added to saved.
has been removed from saved.