Priešgaisrinė plieninių konstrukcijų danga

Plieninių konstrukcijų apsauga nuo ugnies

Priešgaisrinės dangos užtikrina pasyviąją plieninių statybinių konstrukcijų apsaugą nuo gaisro.

Priešgaisrinės dangos, skirtos plieninėms konstrukcijoms

Pasyviosios gaisrinės saugos priemonės, pvz., priešgaisrinės dangos, stabdo liepsnos plitimą ir taip lėtina galimą statybinių konstrukcijų griūtį, kad pakaktų laiko evakuacijai. Priešgaisrinės dangos paprastai ypač rekomenduojamos ypatingos svarbos kategorijai priskiriamiems statiniams.

Pasyviosios gaisrinės saugos priemonės – svarbi gaisrinės saugos sistemos dalis. Gaisrinės saugos sistema yra svarbi pastato apsaugos sistemos grandis – kilus gaisrui ji padeda apsaugoti pastatą ir jame esančius žmones.

Priešgaisrinės dangos gelbsti gyvybes, turtą ir aplinką

Ši priešgaisrinė technologija paremta apsauginės dangos plėtimusi nuo karščio. Kompanijos „Tikkurila“ priešgaisrinės dangos padeda išgelbėti gyvybes bei turtą ir apsaugoti aplinką. 

Mūsų priešgaisrinės dangos užtikrina reikiamą degumo klasę atitinkančią veiksmingą plieninių statybinių konstrukcijų apsaugą nuo gaisro. Kartu su priešgaisrinėmis dangomis mes siūlome atitinkamą gruntą ir viršutinio sluoksnio dangas. Kompanijos „Tikkurila“ priešgaisrinės dangos užtikrina tuščiavidurių bei pilnavidurių profiliuočių ir įvairių sistemų konkurencingo storio apsauginę plėvelę.

Mūsų priešgaisrinė danga „Fontefire ST 60“ yra vandeninė, taigi tai labiau aplinką tausojantis pasirinkimas. Ji turi ženklą CE ir gali būti naudojama kartu su įvairiu gruntu bei įvairiais viršutinio sluoksnio dažais. 

 

Priešgaisrinių dangų veikimo principas

Plieninės konstrukcijos per 15 minučių gali įkaisti iki +500 °C, todėl jas reikia apsaugoti, kad išliktų tvirtos ir nesugriūtų. Priešgaisrinis poveikis turi pasireikšti kuo greičiau, kad būtų veiksmingas. 

Priešgaisrinė danga – tai plona plėvelė, kuri esant mažesnei nei +200 °C temperatūrai yra inertiška, bet reaguoja į didesnį karštį. Veikiama karščio priešgaisrinė danga greitai plečiasi (jos storis padidėja daug kartų) sudarydama izoliacinį putų sluoksnį. Dėl susidariusio putų sluoksnio liepsnos skleidžiamas karštis lėčiau prasiskverbia iki konstrukcijų paviršiaus, todėl jos ilgiau išsilaiko. Plienui judant, pvz., plečiantis ar linkstant, putos išsilaiko ant jo paviršiaus – taip besievakuojantieji turi daugiau laiko palikti pastatą.

Izoliacinis putų sluoksnis labai gerai izoliuoja karštį, jis yra akytas ir gali būti iki 50 mm storio.

Fontefire

Patikimi Jūsų poreikius atitinkantys sprendimai

Dirbdami su Jumis mes siekiame išsiaiškinti visą Jūsų produkto gyvavimo ciklą, kad galėtume pasiūlyti, kaip veiksmingiau mažinti išlaidas, spartinti projekto vykdymą ir valdyti tiekimo grandinę. Mūsų specialistai pasirengę padėti Jums siekti Jūsų verslo tikslų.

Mūsų specialistai padės Jums pasirinkti tinkamą dengimo sistemą ir dangos storį. Taip pat siūlome naudotis mūsų internetine dangos storio skaičiuokle. 

 

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus

Mūsų specialistai pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus apie mūsų gaminius ir dengimo sistemas.

Susisiekite

 

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt