Colour Master mobili aplikacija spalvų pasirinkimui

Programėlė „Colour Master“ – kūrybos ir tikrovės dermė

Naudodamiesi mūsų nauja papildytosios realybės funkcija pamatykite, kaip atrodytų Jūsų sienos, nudažytos populiariomis mūsų spalvomis, susipažinkite su įkvepiančiomis naujausiomis spalvų mados tendencijomis arba kurkite savo mėgstamiausių vietų spalvų paletes. Pristatome mūsų naują spalvų parinkimo programėlę „Colour Master“ – idealų pagalbininką planuojantiesiems perdažyti savo namus.

Ieškote naujos įkvepiančios spalvos ar planuojate perdažyti savo namus? O gal tiesiog norite pažaisti spalvomis? Mūsų nauja spalvų pasirinkimo programėlė „Colour Master“ visada suteiks Jums įkvėpimo pateikdama naudingų patarimų ir idėjų.

Tikkurila Colour Master spalvų pasirinkimo programėlė

Įgyvendinkite savo idėjas

Padedami mūsų ekspertų mes sukūrėme spalvų parinkimo programėlę „Colour Master“, kad galėtumėte pasisemti įkvėpimo ir įgyvendinti netgi drąsiausias savo idėjas. Norime paskatinti Jus žaisti spalvomis, naudotis mūsų įkvepiančiu turiniu, nebijoti eksperimentuoti ir atskleisti savo kūrybingumą.

 

Atsisiųskite iš „Google Play“ >>

Atsisiųskite iš „App Store“ >>

Žaiskite spalvomis ir išsirinkite Jums labiausiai patinkančias

Galite akimirksniu pakeisti savo sienų spalvą ir įsivaizduoti, kaip jaustumėtės šiluma spinduliuojančiame geltoname, ramybe dvelkiančiame mėlyname arba bohemiškai žaliame kambaryje. Naudodamiesi mūsų papildytosios realybės funkcija galite pasižiūrėti, kaip atrodytų mūsų spalvomis nudažytos Jūsų sienos. Įkelkite savo nuotrauką, pasirinkite norimą spalvą ir išvysite rezultatą papildytoje realybėje. Savo kūrinius galite išsaugoti ir peržiūrėti vėliau.

Pastebėjote įdomų spalvų derinį eidami rytinio kavos puodelio į šalia esančią kavinukę? Nauja spalvų paletės kūrimo funkcija – Jūsų paslaugoms. Nufotografuokite, iš nuotraukoje esančių Jums patinkančių spalvų sukurkite savo spalvų paletę ir Jums bus pasiūlytos atitinkančios  „Tikkurila“ spalvynų spalvos.

Kaip viskas vyksta?

Mūsų spalvų parinkimo programėle „Colour Master“ paprasta naudotis, jį Jus įkvėps ir padės įgyvendinti Jūsų spalvingas idėjas. Pasižiūrėkite trumpus mokomuosius filmukus, kaip veikia pagrindinės spalvų parinkimo programėlės „Colour Master“ funkcijos ir kaip jomis naudotis. Įsitikinsite, kad tai labai lengva!

Pajutote įkvėpimą?

Programėlę „Colour Master“ rasite programėlių parduotuvėse „Google Play“ ir „App Store“.

 

Atsisiųskite iš „Google Play“ >>

Atsisiųskite iš „App Store“ >>

 

PATARIMAS! Norėdami naudoti spalvų parinkimo programėlę lietuvių kalba, mobiliojo telefono nustatymuose pasirinkite lietuvių kalbą (Nustatymai -> Bendrieji nustatymai -> Kalba).

Jei turite klausimų dėl programėlės naudojimo, skambinkite į nemokamą konsultacijų liniją 8 800 00018 arba rašykite el. paštu academy.lt@tikkurila.com

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt