„Dicco Crystal 30 White“ – naujos kartos balti viršutinio sluoksnio dažai

Dažai „Dicco Crystal 30 White“ ilgiau išlieka balti. Tai tiksotropiniai dažai, puikiai paslepiantys paviršiaus nelygumus.

Patvarūs rūgštiniai dažai plačiai naudojami virtuvės ir vonios kambario baldams. Kompanija „Tikkurila“ – didelę patirtį ir gausų asortimentą turinti rūgštinių dažų gamintoja. Siekdama patenkinti visus rinkos poreikius, ji nuolat keičia ir gerina savo rūgštinių dažų savybes.

Dažai „Dicco Crystal 30 White“ – novatoriškas gaminys, turintis visiškai naujų polimerų, dėl kurių balta spalva ilgiau išlieka nepakitusi. Kitas didelis šių rūgštinių dažų pranašumas yra tas, kad jie neturi aromatinių tirpiklių ir juos taip pat lengva naudoti, kaip ir visus tradicinius dažus.

Šie virtuvės durims bei baldams skirti pusiau matiniai dažai greitai džiūsta, yra patvarūs ir pasižymi geru cheminiu bei mechaniniu atsparumu. Jie idealiai tinka medienos plaušų plokštėms ir kitokiems mediniams patalpose esantiems paviršiams.

Tiksotropiniai dažai

Dažai „Dicco Crystal 30 White“ yra tiksotropiniai ir puikiai paslepia paviršiau nelygumus, netgi kampuose ir grioveliuose. Juos lengva purkšti, be to, jie išsilygina vienodai padengdami paviršių ir gerai užpildo nelygumus.

 

„Dicco Crystal 30 White“ – dvikomponenčiai rūgštiniai dažai

• Ilgai išlaiko ryškią baltą spalvą.

• Puikiai paslepia paviršiaus nelygumus.

• Greitai džiūstantys, patvarūs vidaus dažai.

• Tinka baldams, durims ir įvairiems mediniams bei medienos plaušų plokštėmis dengtiems paviršiams.

has been added to saved.
has been removed from saved.