EPD turintys gaminiai

Gaminio poveikio aplinkai deklaracija (angl. EPD) – tai dokumentas, kuriame savanoriškai ir skaidriai pateikiama patvirtinta viso gaminių ar paslaugų gyvavimo ciklo poveikio aplinkai informacija. Aplinkai daromam poveikiui įvertinti naudojamas Gyvavimo ciklo vertinimo metodas (ang. LCA).

EPD leidžia architektams, projektuotojams, statybų rangovams ir kt. palyginti bei įvertinti statybinių medžiagų gyvavimo ciklo poveikį aplinkai. Tai ypač svarbu, kai projektai turi atitikti tvariesiems pastatams keliamus reikalavimus ir sertifikavimo sistemų, pvz., BREEAM ir LEED, kriterijus.

Naudodami EPD mes galime pateikti skaidresnę informaciją, kokį poveikį aplinkai daro mūsų gaminiai kuriant tvarius ateities miestus ir bendruomenes. Vykdydami savo veiklą mes atsižvelgiame į tai, kad gamtos ištekliai yra riboti, ir norime viešai deklaruoti, kaip mūsų gaminiai veikia aplinką. Mes nuolat siekiame tvarumo ir stengiamės daryti teigiamą poveikį gyvenamajai aplinkai bei žmonių gerovei.

A

{"id":"33490","edit-field-p-areas-for-use-what-target-id--wrapper":"Vidaus darbams","edit-field-p-product-class-target-id--wrapper":"Viršutinis sluoksnis","edit-field-p-areas-for-use-where-target-id--wrapper":"mediena, betonas, statybinės plokštės","edit-field-p-sku-classification2-target-id--wrapper":"Walls & ceilings","edit-field-p-medium-target-id--wrapper":""}

S

{"id":"26928","edit-field-p-areas-for-use-what-target-id--wrapper":"Vidaus darbams","edit-field-p-product-class-target-id--wrapper":"Viršutinis sluoksnis","edit-field-p-areas-for-use-where-target-id--wrapper":"betonas, statybinės plokštės, mediena","edit-field-p-sku-classification2-target-id--wrapper":"Walls & ceilings","edit-field-p-medium-target-id--wrapper":""}
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt