Lastensairaala

Specialūs vidaus dažai su virusus ir bakterijas inaktyvinančia medžiaga

Kompanijos „Tikkurila“ gaminami specialūs vidaus dažai „Argentum Plus“ turi aktyviojo sidabro, didinančio dažų dangos inaktyvinamąjį poveikį virusams ir bakterijoms.

Saugo dažytą paviršių nuo bakterijų

„Argentum Plus 7“ ir „Argentum Plus 20“– tai specialūs vandeniniai vidaus sienų ir lubų viršutinio sluoksnio dažai, saugantys padengtą paviršių ir suteikiantys jam dailią išvaizdą. Jie skirti ligoninėms ir kitoms patalpoms, kurioms keliami aukšti higienos reikalavimai.

Norint užtikrinti aukštą higienos lygį patalpų paviršiai turi būti lengvai valomi. Dažai „Argentum Plus 7“ ir „Argentum Plus 20“ turi sidabro fosfato stiklo, neleidžiančio ant jais dažyto paviršiaus daugintis bakterijoms. Abeji dažai išbandyti pagal standartą ISO 22196 (Plastikinių ir kitokių neakytų paviršių antibakterinio aktyvumo nustatymas), išlaikymas – 24 val.

Argentum
Argentum

Puiki apsauga nuo koronaviruso

Įrodyta, kad dažai „Argentum Plus“ veiksmingai inaktyvina ant jais dažyto paviršiaus patekusius koronavirusus.

Atlikus kiekybinį nešiklių bandymą pagal standartą ISO 21702:201 nustatytas stiprus gaminio inaktyvinamasis poveikis galvijų koronavirusui (S379 Riems). Galvijų koronavirusas struktūriškai ir genetiškai panašus į SARS sukeliančius koronavirusus, todėl galima daryti prielaidą, kad toks pat poveikis būtų ir panašiems žmonių koronavirusams. Bandymą atliko laboratorija „Eurofins“ (bandymo ataskaitos parengimo data: 2022 m. vasario 3 d.).

Bandymo ataskaita „Argentum Plus 7“ anglų kalba

Bandymo ataskaita „Argentum Plus 20“ anglų kalba

Atsparūs dilimui ir įbrėžimams

Dažai „Argentum Plus 20“ atlaiko stiprų mechaninį poveikį sudėtingomis sąlygomis, juos galima valyti gydymo įstaigose naudojamais plovikliais ir dezinfekantais.

Jie idealiai tinka patalpų, kurioms keliami aukšti paviršių atsparumo dilimui bei higienos reikalavimai, sienoms ir luboms. Tai puikus pasirinkimas ligoninių koridoriams bei palatoms ir kitoms panašioms patalpoms, kurių paviršiai yra stipriai veikiami mechaniškai.

Argentum

Kaip pasireiškia dažų „Argentum Plus“ antibakterinis poveikis?

Dažai „Argentum Plus“ sudaro lengvai valomą dangą. Juose esantis sidabro fosfato stiklas neleidžia bakterijoms daugintis ant jais dažyto paviršiaus.

Lastensairaala

Kompanijos „Tikkurila“ dažai padeda palaikyti vaikų ligoninėje higienišką ir sveiką aplinką

Helsinkio vaikų ligoninėje, atvėrusioje duris pacientams 2018 m. rugsėjį, gydomi sudėtingomis ligomis sergantys vaikai iš visos Suomijos.

Šios vaikų ligoninės patalpoms, kurioms keliami ypač griežti higienos reikalavimai, buvo pasirinkti statybinių medžiagų emisijos klasę M1 atitinkantys dažai „Argentum Plus“.

 

Skaitykite visą straipsnį

Children's hospital

Vaikų ligoninė nudažyta specialiais Tikkurila" dažais su virusus ir bakterijas inaktyvinančia medžiaga

Lenkijoje, Varšuvos Vaikų sveikatos instituto ligoninės vaikų chirurgijos ir organų transplantacijos skyrius įgavo naują, mažiesiems pacientams draugišką veidą. Visas ketvirtasis aukštas buvo atnaujintas Tikkurila" dažais, kurie pagyvino erdvę, kur atliekamos procedūros dažnai išgelbsti vaikų gyvybes.

Šiai svarbiai užduočiai atlikti buvo pasirinkti specialūs dažai, skirti vietoms, kuriose reikalaujama aukšto higienos lygio, - Tikkurila Argentum Plus 20".

Skaitykite visą straipsnį

Mažesnė emisija – tiek dažant, tiek vėliau

„Argentum Plus 7“ ir „Argentum Plus 20“ atitinka statybinių medžiagų emisijos klasę M1 – tai reiškia, kad jų emisija dažant ir vėliau yra mažesnė.

Statybinių medžiagų emisijos klasė M1 nustato lakiųjų organinių junginių (LOJ), formaldehido ir amonio, taip pat kvapo emisijos ribines vertes. Ženklu M1 žymimi tik itin mažą lakiųjų junginių kiekį į atmosferą išskiriantys gaminiai.

M1 logo

Norite sužinoti daugiau apie dažus „Argentum Plus“? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus.

Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt