Mikroporų technologija „Tikkurila Drytech“

Yra daugybė sričių, kur reikia apsaugos nuo drėgmės, kondensato ir triukšmo. Specialistams, pramonei ir privatiems vartotojams kompanija „Tikkurila“ siūlo gaminius „Drytech“ – aplinką tausojančius, lengvai pritaikomus pelėsio, kondensato, triukšmo ir asbesto keliamų problemų sprendimus.

Gaminiai „Tikkurila Drytech“ – tai funkcinės dangos, pasižyminčios unikalia mikroporų technologija. Jų veikimo mechanizmas paremtas mikroporose vykstančiais fizikiniais procesais, t. y. vandens kaupimusi ir garavimu. Be to, kai kurios dangos taip pat atlieka šilumos, garso ir asbesto izoliacijos funkciją.

 

Pagrindinės mikroporingųjų dangų savybės

  • Vandens kondensato absorbcija
  • Vandens paskleidimas po visą paviršių
  • Vandens paviršiaus įtempties mažinimas
  • Spartesnis vandens garinimas dėl didesnio paviršiaus
  • Izoliacija

Visi gaminiai „Tikkurila Drytech“ yra pagaminti vandens pagrindu ir atitinka Europos Sąjungoje galiojančius saugos ir sveikatos apsaugos reikalavimus. Jie gali būti naudojami tiek gyvenamosiose patalpose, rūsiuose bei garažuose, tiek gamybinėse patalpose, sporto arenose, didelėse automobilių stovėjimo aikštelėse ir sandėliuose. Šiuos vienkomponenčius gaminius lengva naudoti, juos galima dengti teptuku bei voleliu ir purkšti. Taip pat yra gaminių, skirtų naudoti pramoniniams gamybos įrenginiams.

 

Turite klausimų apie „Drytech“ gaminių seriją? Susisiekite! >>

 

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt