Cozy floor lattiapinnoitusjärjestelmä julkisiin tiloihin

Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ – daugiau komforto ir geresnė savijauta

Padeda patalpose palaikyti sveikatai palankią aplinką /sveikatai palankų mikroklimatą

Patvari elastinga poliuretaninė grindų danga padeda užtikrinti gerą patalpų akustiką ir oro kokybę.

Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ skirta visuomeninėms patalpoms, pvz.: mokykloms, vaikų darželiams, bibliotekoms, kavinėms ir biurams. Ji tinka visur, kur reikia vizualiai patrauklios ir besiūlės grindų dangos. Šią dangą galima spalvinti bet kokia spalva, kad ji idealiai derėtų prie konkretaus interjero. Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ leidžia žaisti spalvomis ir kurti įvairius raštus, todėl grindis lengviau priderinti prie kitų interjero elementų. Danga gali būti vienspalvė arba marga, pvz., imituoti natūralų akmenį arba marmurą.

 Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ taip pat puikiai tinka gyvenamosioms patalpoms, pvz., didelėms virtuvėms ir valgomiesiems, kur norisi lygių, estetiškai atrodančių ir lengvai prižiūrimų grindų. Šią sistemą taip pat galima naudoti šildomoms grindims dengti.

Patvari ir tausojanti sveikatą

Sveikatą ir aplinką tausojančių medžiagų naudojimas – viena ryškiausių šių dienų interjero dizaino tendencijų. Šiuolaikinės dirbtinės dangos niekuo nenusileidžia natūraliai medienai ar parketui – tokioms grindims paprastai taip pat naudojami klijai ir lakas, bet jų lakiųjų organinių junginių emisija pagal dabartinius standartus turi būti minimali.

Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ atitinka statybinių medžiagų mažos emisijos klasę M1. Suomijos statybos informacijos fondo emisijos klasės M1 sertifikatas suteikiamas statybinėms medžiagoms, kurios išskiria į aplinką itin mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir padeda užtikrinti gerą patalpų oro kokybę.

Grindų dengimo sistema „Cozy Floor“ - biurams ir visuomeninėms erdvėms
Grindų dengimo sistemą „Cozy Floor“ biure

Geresnės elastinės, estetinės ir akustinės savybės

Sistema „Cozy Floor“ leidžia padengti visą grindų paviršių vientisa besiūle danga – tai vienas svarbiausių šios sistemos konkurencinių pranašumų. Tokia danga ne tik estetiškai atrodo, bet ir yra lengvai valoma. Ji elastinga, nesitraukia ir netrūkinėja, be to, pasižymi ypatinga savybe – slopina žingsnių garsą, todėl patalpos akustika yra geresnė ir joje maloniau būti.

Yra du grindų dengimo sistemos „Cozy Floor“ variantai.

 COZY FLOORCOZY FLOOR MOSAIC
DažaiFontefloor EP 100Fontefloor EP 100
Pagrindinis sluoksnisTemafloor PU Flex ColorTemafloor PU Flex Color
Pabarstai Dekoratyviniai pabarstai
Viršutinis sluoksnis Fontefloor PU MattFontedur FL Matt

 

Jei norite sužinoti daugiau apie konkretų gaminį, spustelėkite jo pavadinimą. Naudojimo instrukcijas rasite gaminių duomenų lapuose.

Norite sužinoti daugiau apie grindų dengimo sistemą „Cozy Floor“? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti Jums išsirinkti tinkamus gaminius ir dengimo sistemas.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU APIE MŪSŲ DANGAS?
Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt