Išmanus ir spalvingas pėsčiųjų tiltas

Išmanus ir spalvingas pėsčiųjų tiltas traukia dėmesį futuristine išvaizda

Jonavoje pėstiesiems ir dviratininkams skirtas tiltas nudažytas dengimo sistema, užtikrinančia neslidumą ir puikų atsparumą saulės spinduliams bei dilimui.

Įspūdinga futuristinė 61 metro ilgio tilto išvaizda – nepamirštama forma ir originali konstrukcija – įkūnija tvarų judumą, be to, tiltas žymiai pagerina jungtį su skirtingose kelio pusėse esančiais pėsčiųjų ir dviračių takais.

Tilto atidarymo renginyje Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius tarė optimizmo kupinus žodžius: „Te šis tiltas ne tik leidžia saugiai keliauti mūsų bendruomenei, bet ir glaudžiau mus sujungia. Tebūna tai mūsų miesto puošmena, įkvėpsianti mus visus“.

Jonavoje atidarytas naujas pėstiesiems ir dviratininkams skirtas tiltas.

Išmanioji technologija – mygtuko spustelėjimu keičiamas apšvietimas

Vakarais tiltas Jonavos gyventojams dovanoja spalvingą pramogą – jie gali vienu mygtuko spustelėjimu pakeisti jo apšvietimo spalvą prisijungę prie tinklalapio tiltas.jnv.lt. Tereikia pasirinkti norimą spalvą iš penkių galimų – geltoną, žalią, raudoną, mėlyną arba violetinę – ir po 30 sekundžių tiltas nušvis šia spalva. Po 30 sekundžių galima rinktis kitą spalvą – vienas asmuo gali keisti spalvą 10 kartų per parą.

Išraiškingos konstrukcijos tiltas pristatomas tinklaraštyje ArchDaily.com

Jonavos pėsčiųjų tiltą jau pastebėjo lankomiausias pasaulyje architektūros tinklaraštis ArchDaily.com. Tinklaraštyje dalijamasi tilto nuotraukomis ir rašoma, kad jis yra ne tik miesto simbolis, bet ir sprendžia logistikos problemas sujungdamas gyvenamuosius rajonus su daugiafunkce Jonavos sporto arena ir leisdamas pėstiesiems bei dviratininkams kirsti judrų greitkelį. Taip pat atkreipiamas dėmesys į vizualią tilto sąsają su sporto arena. Abu objektai stilistiškai papildo vienas kitą, sudarydami „modernų, labai savitą, bet vientisą architektūrinį ansamblį“, reziumuoja ArchDaily.com.

Efektyvi dengimo sistema

Itin svarbu buvo rasti efektyvią dengimo sistemą, užtikrinančią dangos neslidumą ir puikų atsparumą saulės spinduliams bei dilimui. Visoms pėsčiųjų zonoms buvo pasirinkta kompanijos „Tikkurila“ dengimo sistema „Temafloor 6“, skirta naudoti sudėtingoje aplinkoje, kur reikalingas atsparumas UV spinduliams, dilimui, slėgiui ir druskai. Naudojant šią dengimo sistemą danga neskilinėja, todėl ji idealiai tinka pėsčiųjų tiltams, automobilių stovėjimo aikštelėms, transportui skirtiems tiltams ir rampoms, kurių paviršius yra plieninis arba betoninis.

Tilto plieninio pakloto dengimo sistemą sudarė trys sluoksniai:

  • Gruntinis sluoksnis – dvikomponenčiai didelį sausąjį likutį turintys modifikuoti epoksidiniai remontiniai dažai su aliuminio pigmentaisTemabond ST200. Šie dažai stipriai sukimba su plienu, todėl yra idealus gruntas.
  • Tarpinis sluoksnis – dvikomponentė betirpiklė spalvinama elastinga poliuretaninė dangaTemafloor PU Color. Norint užtikrinti dangos patvarumą ir neslidumą dar drėgnas dangos sluoksnis buvo apibarstytas smėliu. Ši savaime išsilyginanti poliuretaninė danga pasižymi geru atsparumu smūgiams.

  • Viršutinis sluoksnis – dvikomponentė betirpiklė spalvinama elastinga atmosferos poveikiui atspari poliuretaninė dangaTemafloor PU-UV Color. Ši savaime išsilyginanti poliuretaninė danga pasižymi puikiu atsparumu UV spinduliams ir stipriam mechaniniam bei atmosferos poveikiui.

Plati dangos „Temafloor PU-UV Color“ spalvų paletė atveria dizaineriams beveik neribotas galimybes. Įspūdingai Jonavos pėsčiųjų tilto išvaizdai sukurti buvo pasirinktas raudonos spalvos „Tomato Red“ (RAL 3013) ir pilkos spalvos „Concrete Grey“ (RAL 7023) derinys.

Norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminius? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti Jums rasti tinkamą sprendimą.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt