Grindų dizainas – instrukcija, kaip kurti raštą marginant purslais

Rašto kūrimas marginant purslais

Purslais margintos grindys tinka įvairios paskirties erdvei. Toks marginimas suteikia joms ryškumo, tačiau jos atrodo vienodai, nes naudojama tik viena spalva.

Kuriant raštą pirmiausia reikia išsirinkti grindims tinkamą spalvą. Purslais galima marginti bet kokios spalvos grindis, tačiau turėkite omenyje, kad ryškios ir šviesios spalvos geriausiai išryškina raštą. Atkreipkite dėmesį, kad taip marginti galima tik tam tikras grindų vietas.

Kuriant raštą taip pat reikėtų apsispręsti, kokio stambumo jis turėtų būti. Skirtingą stambumą galima išgauti naudojant skirtingus įrankius.

 

Spalvos

Purslais margintos grindys atrodo įspūdingai dėl spalvų ir rašto dermės. Plati epoksidinių dangų spalvų gama kuriant įvairius derinius leidžia beveik visiškai neriboti savo vaizduotės.

Instrukcija – marginimas purslais

Paruošimas ir gruntavimas

  1. Betoninės grindys turi būti paruoštos pagal duomenų lape pateiktą instrukciją.
  2. Nugruntuokite grindis 1–2 kartus betirpikliu epoksidiniu laku „Temafloor 200 Primer“ arba „Temafloor 220W Primer“.

Dengimas

     3. Paskleiskite epoksidinę dangą „Temafloor P 300“ vienodu sluoksniu naudodami volelį trumpais plaukeliais. Jei reikia, dygliuotu voleliu pašalinkite oro burbuliukus.

Marginimas

     4. Marginimui naudokite epoksidiniams gaminiams skirtą skiediklį 006 1029 ir, pvz., švarų sodo purkštuvą. Naudojamas dengimo būdas „šlapias ant šlapio“. Kai danga sumaišoma su kietikliu, marginimas turi būti atliktas maždaug per 30 min.

     5. Vaikščiodami danga padengtu plotu mūvėkite batus dygliuotu padu. Keisdami purslų dydį galite reguliuoti rašto stambumą. Stambų ir ryškų raštą galima sukurti nukreipus skiediklio purslus į viršų, kad krisdami ant grindų jie plačiai ištikštų.

has been added to saved.
has been removed from saved.

Update your browser for the best viewing experience

Without the most up-to-date version of your browser, you may have problems using tikkurila.com website.

For instructions on how to upgrade, visit your browser's help resources: