Vaikų ligoninė Varšuvoje buvo perdažyta TIKKURILA dažais

Vaikų ligoninės palatoms – specialūs dažai

Varšuvos memorialinio vaikų sveikatos instituto Vaikų chirurgijos ir organų transplantacijos skyrius tapo dar draugiškesnis savo mažiesiems pacientams. Visas ketvirtasis aukštas buvo perdažytas prekių ženklo „Tikkurila“ dažais – patalpos, kuriose dažnai gelbstima vaikų gyvybė tapo šviesesnės ir jaukesnės.

Buvo perdažyti koridoriai, procedūrų kabinetai ir palatos, kuriose yra lova, krėslas tėvams ir speciali įranga.

Šiai svarbiai užduočiai atlikti buvo pasirinkti specialūs dažai „Tikkurila Argentum Plus 20“, skirti patalpoms, kuriose reikia užtikrinti aukštą higienos lygį. Jie turi aktyviojo sidabro, neleidžiančio ant dažyto paviršiaus daugintis mikroorganizmams. Šie dažai ne tik suteikia sienoms bei lubos dailią išvaizdą, bet ir apsaugo nuo bakterijų, virusų bei pelėsių.

Dažai „Tikkurila Argentum Plus 20“ taip pat apsaugo nuo galvijų koronaviruso inaktyvindami ant jais dažyto paviršiaus patekusius koronavirusus. Šį dažų poveikį patvirtina bandymas, kurį atliko nepriklausoma laboratorija „Eurofins“.

Dažais „Tikkurila Argentum Plus 20“ dažytus paviršius lengva valyti, juos galima plauti ligoninėse naudojamais plovikliais ir dezinfekantais nesibaiminant, kad pakis jų išvaizda. Be to, šiuose dažuose esančių lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis yra labai mažas, todėl patalpų mikroklimatas yra sveikesnis.

Vaikų ligoninės palatoms – specialūs dažai

Mažuosius pacientus džiuginančios spalvos

Mažųjų pacientų palatoms ir jų tėvų kambariams buvo pasirinktas baltos ir dviejų šiltų rausvų spalvų (G315 ir F315) derinys. Šios spalvyno „Tikkurila Symphony“ spalvos sukuria ligoninėje linksmai nuteikiančią aplinką ir žadina vaikų optimizmą, neleidžiantį išblėsti šypsenai jų veide ir padedantį greičiau pasveikti.

Mažuosius pacientus džiuginančios spalvos

Norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminius? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti Jums rasti tinkamą sprendimą.

Susisiekite su mumis
Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt