Atnaujinkite savo svetainę nudažę sienas balta spalva

Pavasaris paskatino interjero tinklaraščio „Oblik.fi“ autorę Juttą įsileisti į savo svetainę daugiau šviesos – nudažyti jos sienas gaivia balta spalva. Naujas baltas atspalvis idealiai dera su balta durų staktos ir grindjuosčių spalva.

 

Išsirinkti baltą spalvą nebuvo sunku

Išsirinkti baltą spalvą gali atrodyti sudėtinga. Jutta savo svetainės sienoms iš „Tikkurila“ dažų spalvyno išsirinko švelnią baltą spalvą „Tikkurilan Valkoinen“ (TIKV). Visiškai matiniai dažai „Harmony“ puikiai perteikia rafinuotą šios spalvos šiltumą.

Spalva „Tikkurilan Valkoinen“ – idealus fonas įvairaus stiliaus interjerui. Kitaip nei tradicinė pilkšvo atspalvio balta spalva, ji puikiai dera su baltomis grindjuostėmis. Be to, ši spalva pasižymi nepriekaištinga dengiamąja geba. Ja galima spalvinti „Tikkurila“ vidaus sienų dažus. 

PRIEŠ
PO
Idėjos įgyvendinimas

Svetainės sienos taps gaiviai baltos vos per kelias valandas.

1. Nuvalykite

Sieną švariai nuvalykite. Jei ji labai nešvari, nuplaukite plovikliu Tikkurila Maalipesu pagal instrukciją ir leiskite išdžiūti.

2. Apsaugokite paviršius, kurių nedažysite

Uždenkite grindis tinkamu popieriumi arba plėvele, grindjuostes ir elektros lizdus apklijuokite dažymo juosta. Jei sienas glaistėte arba jei jos buvo dažytos tamsios spalvos dažais, iš pradžių padenkite jas gruntu „Varma“. Grunto atspalvis turėtų būti kuo panašesnis į Jūsų pasirinktą dažų atspalvį.

3. Denkite teptuku

Dažus „Harmony“ kruopščiai išmaišykite ir įsipilkite į plastikiniu maišeliu išklotą dažų vonelę (jei dažų liks, juos bus lengva supilti atgal į pakuotę). Teptuku padenkite sienos pakraščius.

4. Denkite voleliu

Naudodami volelį su teleskopiniu kotu padenkite sieną 2 sluoksniais dažų „Harmony“, kad paviršius taptų visiškai matinis. Kitą sluoksnį galite dengti po 1–2 val.

Idėją įgyvendino interjero tinklaraščio „Oblik.fi“ autorė Jutta

Tinklaraštininkė Jutta Karihtala – būsima dizainerė, ypatingą dėmesį detalėms skirianti interjero dizainerė, projektų „pasidaryk pats“ specialistė ir aistringa dekoratorė. Ji mielai dalijasi savo idėjomis interjero tinklaraštyje „Oblik“.

Daugiau apie šį Juttos projektą skaitykite čia

has been added to saved.
has been removed from saved.