„Tikkurila“ akademija

 

„Tikkurila“ akademija įkurta, siekiant suteikti reikalingų žinių visiems, kurie vienaip ar kitaip susiduria bei dirba su dažais. Čia galima įgyti žinių apie visas dažymo stadijas: nuo paviršiaus paruošimo iki tinkamo dažų vidaus ir išorės projektams panaudojimo. Seminarų dalyviai turi galimybę susipažinti su „Vivacolor“ ir „Tikkurila“ gaminiais, kokybiškais švediškais dažymo įrankiais „Anza“, jų privalumais ir plačiomis panaudojimo galimybėmis.

Mokomieji seminarai vyksta mūsų mokymų centre Sietyno g. 8, Vilniuje, LT-04304. Jei norite pasiteirauti papildomai, kreipkitės:

  • el. paštu academy.lt@ppg.com
  • skambinkite į nemokamą konsultacijų liniją 8 800 00018.

Akademijoje rengiamų vidaus ir lauko darbų dažymo seminarų tvarkaraštis atnaujinamas dukart per metus.

 

Nemokamų seminarų tvarkaraštis ir registracija

 

Dalyvių atsiliepimai

 

Pats savo kotedžo sienas ir lubas pasiryžęs dažyti pardavimų vadybininkas Eimantas dalinasi atsiliepimu apie dažymo mokymus.

Vidaus tinkavimu užsiimantis vienas iš molio-klubas.lt įkūrėjų Žygimantas dalinasi savo nuomone apie sienų ir lubų dažymo mokymus.

Interjero apdailos srityje dirbantis Giedrius pasakoja apie sienų ir lubų dažymo mokymų naudą jo kasdieniam darbui.

 

Konsultacijos dažymo klausimais

Kokius dažus ekspertai rekomenduoja virtuvei ar miegamajam? Kokie spalvų pasirinkimai atitinkamiems dažams? Koks geriausiais sprendimas ieškant mažai blizgių ir aukštą plaunamumo klasę turinčių dažų? Kokie patvariausi lakai vidaus baldams?

Kad ir kokių dvejonių turite dažymo klausimais, mūsų dažų ekspertai padės jums jas išspręsti, kad Jūsų namų dažymo ar atnaujinimo procesas būtų kuo lengvesnis.

 

Tel.: +370 800 00018 (I–V, 8–17 val.)
El. p. academy.lt@ppg.com

 

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt