6 populiariausios medinių fasadų spalvos

6 populiariausios medinių fasadų spalvos

Sužinokite, kokios šešios fasadų dažų spalvos populiariausios Skandinavijoje
popular Scandinavian colour choices for wooden facade

Pristatome šešias Skandinavijoje populiarias medinių fasadų dažų spalvas.

Išsirinkti spalvą savo namo fasadui nėra lengva – reikia daug ką gerai apgalvoti. Padėsime Jums pasiūlydami šešias klasikines mūsų medinių fasadų spalvyno spalvas.

Šios klasikinės spalvos palengvins pasirinkimą tiek ieškant naujos spalvos sienoms, tiek norint priderinti kitų fasado elementų spalvas.

Mūsų medinių fasadų spalvyne rasite tiek šiuolaikiškų, tiek tradicinių medinių namų fasadų spalvų.

Mes išskyrėme šešias klasikines spalvas ir patarsime, su kokiomis spalvomis jas geriausia derinti.

facade colour palette
facade colour palette
facade colour palette
facade colour palette
facade colour palette
facade colour palette
6 medinių namų fasadų spalvos

Spalvų derinių yra tiek daug, kad kartais renkantis spalvą sugaištama daugiau laiko nei dažant. Mūsų spalvų ekspertas sukūrė šešis skirtingus spalvų derinius, kad Jums nereikėtų ilgai sukti galvos ir galėtumėte pradėti dažyti, kai tik oras bus tinkamas.

Pirmiausia išsirinkite Jums labiausiai patinkančią sienų spalvą, o kai tai padarysite, pasižiūrėkite, su kokiomis spalvomis siūlome ją derinti.

Renkantis fasado spalvą pravartu atlikti bandomąjį dažymą realioje aplinkoje. Spalvos suvokimas priklauso nuo apšvietimo stiprumo ir šviesos sklidimo krypties, aplinkos spalvų ir dažomo paviršiaus struktūros. Atskirų dažytų fasado elementų sąveika ir tai, kokiu atstumu žiūrima, taip pat turi įtakos spalvos suvokimui. Bandomasis dažymas, leidžiantis įvertinti spalvas realioje aplinkoje, – geriausias būdas įsitikinti, kad jos derės joje ir ilgai Jus džiugins.

Kaip pasirinkti dažus fasadui ar tvorai?

Jei turite medinį namą, vienas iš darbų, kurį galite atlikti patys – tai nudažyti ar atnaujinti jo fasadą dažyve ar dažais.

Gaminių pasirinkimo gidas
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt