„Tikkurila“ Lietuvoje

 

UAB „Tikkurila“ – dažų ir pramoninių dangų gamintojo atstovas Lietuvoje. Mes priklausome įmonių grupei „Tikkurila“, veiklą Lietuvoje pradėjome vykdyti 1995 metais. Atstovaujame trims prekių ženklams: „Tikkurila“, „Vivacolor“ ir „Anza“. Šių prekių ženklų gaminių galima įsigyti prekybos centruose, statybinių medžiagų parduotuvėse ir specializuotose dažų parduotuvėse – daugiau nei 100 prekybos vietų.

Ypatingą dėmesį skiriame klientų poreikiams, pažangioms naujovėms ir aplinkosaugai. 2017 m. UAB „Tikkurila“ tapo Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos nare. Ši taryba aktyviai skatina tvarios aplinkos kūrimą ir inovacijų diegimą projektuojant, statant ir eksploatuojant žaliuosius pastatus Lietuvoje. Įmonė aktyviai prisideda prie kūrybingų ir išliekamąją vertę turinčių projektų.

Aktyviai dalijamės turima dažymo patirtimi ir skatiname mokytis dažyti. Jau kelerius metus veikianti „Tikkurila Akademija“ organizuoja įvairius nemokamus seminarus apie dažymą privatiems klientams, dizaineriams, dažytojams, studentams ir kt.

Laboratorija
has been added to saved.
has been removed from saved.
lt