Betoninis staliukas su tamsiomis kojomis

Betoninio terasos stalelio atnaujinimas

Žavus betono ir blizgaus dažyto paviršiaus kontrastas

Grublėtas betoninis stalelio paviršius dailiai kontrastuoja su augalais ir minkštomis sofos pagalvėlėmis. Tokį stalelį galite pasidaryti patys arba nusipirkti. Šviesų masyvų stalelio viršų derinkite su plonomis tamsios spalvos kojomis.

Metalines stalelio kojas Riikka nudažė juodais dažais „Unica Ulkokalustemaali“. Šie specialūs alkidiniai dažai suteikė kojoms švelnų blizgesį. Kojas pirmiausia nušlifuokite, nuvalykite ir tuomet nudažykite.

Betonas – priežiūros nereikalaujanti medžiaga, vis dėlto žiemą stalelį reikėtų laikyti po priedanga. Jei į betono tarpelius patekęs vanduo virs ledu, stalelio viršus gali suskilinėti. Betono paviršių taip pat reikėtų padengti dulkių rišikliu „Anti-dust“.

painting concrete table
concrete table
concrete table

Betoninį stalelį galite pasidaryti patys naudodami fanerinį rėmą ir armatūrinį tinklą. Padėkite rėmą ant plokštės ir išpjaukite laisvai į jį telpantį armatūrinio tinklo gabalą. Paruoškite betono mišinį, trečdalį supilkite į rėmą ir ant viršaus uždėkite armatūrinį tinklą. Supilkite į rėmą likusį betono mišinį ir išlyginkite paviršių. Apsaugokite liejinį uždengdami jį metaliniu tinkleliu. Iš rėmo liejinį galite išimti po 3–4 dienų, kai betonas išdžius.

Idėją įgyvendino tinklaraščio „Weekdaycarnival“ autorė Riikka Kantinkoski

Riikka Kantinkoski – Helsinkyje gyvenanti fotografė, stilistė ir tinklaraštininkė. Savo tinklaraštyje „Weekdaycarnival“ ji dalijasi interjero dizaino bei patiekalų idėjomis, taip pat patarimais, kaip pabėgti nuo kasdienybės.

Daugiau apie šį Riikkos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt