Interjere – derliaus sezono spalvos

Tamsiai raudoni, sodrūs oranžiniai ir nuostabūs žali atspalviai – derliaus sezonas pavergia savo spalvomis. Atnaujindami interjerą semkitės įkvėpimo iš žavios šio sezono spalvų paletės!

Medžiai ima mesti lapus, oras darosi gaivus ir vėsus. Vasarai užleidžiant vietą rudeniui prasideda paskutinis derliaus nuėmimo etapas. Paprastai šis vieno sezono virsmas kitu mums asocijuojasi su nauja pradžia – nauju startu po karštų vasaros dienų.

Jaukios derliaus sezono spalvos puikiai tinka interjerui pagyvinti bet kuriuo metų laiku. Sukurkite savo namuose norimą nuotaiką nudažydami sienas sodriai raudona, šilta oranžine arba gaivia žalia spalva.

Pagyvinkite sienas raudonais ir oranžiniais atspalviais

Rudens spalvų paletėje vyrauja oranžiniai ir raudoni atspalviai. Jie sukuria šiltą bei jaukią atmosferą ir gali tapti būtent tuo interjero akcentu, kurio Jums reikia.

Jei sienoms ieškote tobulo oranžinio atspalvio, rinkitės spalvą „Terracotta“ (N405). Ši spalva nuostabiai perteikia derliaus sezono nuotaiką ir dvelkia nostalgija. Jei norite dar sodresnio spalvos pliūpsnio, pvz., tamsaus raudonio, rinkitės spalvą „Beetroot“ (M425) ir ja nudažykite visas sienas bei lubas – kaip iliustracijoje. Tai gali atrodyti pernelyg drąsu, bet iš tiesų blausi raudona spalva sukurs jaukumo ir komforto pojūtį.

Žaliai dažytos sienos spinduliuos ramybę

Derliaus sezono metu visa ko pagrindas yra gamta. Kai norime į savo namus įnešti dalelę gamtos, linkstame prie žalių atspalvių. Žalia spalva nuramina, pakelia nuotaiką ir kuria ramią aplinką.

Spalva „Valley“ (L447) – puikus pasirinkimas, kai norisi tikros vidutinio tamsumo gamtos žalumos. Ši spalva primena lapų atspalvį, kai laukiame, kol jie taps oranžiniai ir nukris artėjant žiemai. Derindami šią spalvą su skirtingais medienos atspalviais galite sukurti geidžiamą atmosferą.

Norėtumėte blausesnio žalio atspalvio? Išbandykite spalvą „Arctic Willow“ (M495). Ši subtili pilkšvai žalsva spalva atneš į Jūsų namus Šiaurės gamtos žavesio. Ji primena Arkties kalvas, šaltą rytmetį apšerkšnijusią žolę ir gaivaus rudens oro dvelksmą.

Derliaus sezono spalvos tinka visais metų laikais

Nudažę kurią nors sieną ar lubas spalva, kuri Jums asocijuojasi su rudeniu, derliaus nuėmimo sezonu, suteiksite savo namų erdvei ištisus metus juntamos gaivos. Derliaus sezono spalvos primena apie virsmo galią ir pokyčius – mumyse ir gamtoje. Jos sukurs Jūsų namuose neišsenkančios energijos pojūtį.

Peržiūrėkite mūsų spalvyną „Feel the Color 2020“ – rasite daugybę įkvepiančių spalvų!

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt