ColorNow2018 SusannaVento valgomasis Y487 Piazza

Interjero stilistės Susannos Vento namai – dalelė Paryžiaus

Stilistę Susanną Vento sužavėjo subtilios kolekcijos „Minerals“ spalvos. Šią namams skirtą spalvų paletę sudaro šiltos ir jaukios spalvos.

Atnaujinkite savo namų interjerą pasitelkę žemės atspalvius

„Mane sužavėjo rafinuotos kolekcijos „Minerals“ spalvos. Naujam stilingam ir subtiliam savo namų interjerui sukurti išsirinkau šešias spalvas: „Piazza“ (Y487), „Rooibos“ (M476), „Driftwood“ (V484), „Straw“ (H456), „Wrought Iron“ (Y500) ir „Serpentine“ (V447).

Iki šiol mano namai buvo visiškai balti, reikėjo ne tik atnaujinti dažų dangą, bet ir naujų spalvų. Balta spalva sukuria lengvumo ir erdvės pojūtį, bet aš ilgėjausi šiek tiek švelnesnio ir svetingesnio interjero. Mano šeima dievina Prancūziją, ir apie tai byloja mūsų namai. Kolekcijoje „Minerals“ radau nuostabią žemės atspalvių ir elegantiškam fonui tinkamų spalvų gamą,“ – pasakoja interjero dizainerė Susanna Vento.

virtuve Luja
Vento
Vento
Vento

„Labiausiai pasikeitė valgomasis. Visos sienos, durys, grindjuostės ir įmontuojamos spintelės buvo nudažytos šviesiai pilkos spalvos „Piazza“ (Y487) vidaus dažais „Harmony“ ir baldų dažais „Helmi“. Šilta pilka spalva „Piazza“ taip pat suteikia kambarių erdvei šviesos ir lengvumo. Norėdami sukurti didesnio aukščio įspūdį ir išryškinti švelniai pilkos bei grynai baltos spalvos kontrastą tarp lubų ir sienų palikome išsiskiriančią baltą juostą.“

Vento
Vento

Parketas buvo perdažytas grindų dažais „Betolux Akva“ – pasirinkta rusvai pilka spalva „Driftwood“ (V484). Durų slenksčiai buvo išryškinti raudonai ruda spalva „Rooibos“ (M476). 

Suteikite parketui visiškai naują išvaizdą jį nudažydami

Valgomasis prieš pokyčius
Valgomasis po pokyčių

Suteikite parketui visiškai naują išvaizdą jį nudažydami

  1. Parketą nuplaukite plovikliu „Maalipesu“ ir atidžiai nušlifuokite. Jei grindys laminuotos, pakanka kruopščiai nuplauti plovikliu „Maalipesu“.

  2. Jei reikia, padenkite nušlifuotą medienos paviršių izoliaciniu gruntu „Multistop“.

  3. Nudažykite grindis dažais „Betolux Akva“ naudodami lygiam paviršiui skirtą volelį.

Pastaba!

Yra įvairių rūšių parketo ir grindų laminato. Kompanija „Tikkurila“ atliko bandymus su dažniausiai naudojamu parketu ir grindų laminatu. Prieš dažydami grindis išbandykite dažus mažame plotelyje, kad įsitikintumėte, ar jie joms tinka.

Jei grindų paviršius anksčiau buvo apdorotas priežiūros priemonėmis, dažai gali su juo nesukibti. Nepamirškite, kad turite leisti dažams visiškai išdžiūti ir sukietėti.

Padengus laminuotas grindis sukibimą gerinančiu gruntu „Otex Akva“ dažai geriau sukibs su jų paviršiumi.

 

Susanna Vento

Susanna Vento yra interjero stilistė ir dizainerė. Jos stilius nepavaldus laikui ir pasižymi kūrybiškumu.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt