Kreida paišomos sienos

Išreikškite save piešdami kreida

Tinklaraščio „Varpunen“ autorė savo miegamojo sieną nudažė visiškai matiniais dažais „Liitu“, ant kurių galima rašyti ir piešti kreida. Šiuos dažus galima spalvinti norima spalva, nebūtinai žalia ar juoda, tad Susanna pasirinko spalva „Brexia“ (X465) iš „Feel the Color“ spalvyno.

Susanna padengė sieną dažais tris kartus, kad rezultatas būtų nepriekaištingas.

„Pasirinkome žavią pilkšvai rausvą piliarožių žiedų spalvą. Ir mūsų sprendimas pasiteisino – palyginti su baltais ir mediniais kambario paviršiais, ši spalva atrodo gana neutrali“, – pasakoja Susanna.

Dažyti buvo lengva – Susanna nudažė sieną per savaitgalį. Po savaitės, kai dažai išdžiūvo, ant sienos jau buvo galima piešti.

Working space with liitu paint
Šviesus stalas nuostabiai dera prie naujos sienos spalvos.
bedroom wall with liitu maali
bedroom wall with liitu maali
wash and wipe the wall before painting
1. NUVALYKITE

Sieną nuplaukite plovikliu „Maalipesu“ pagal instrukciją.

masking the wall with tape
2. PAŽYMĖKITE

Dažymo juosta pažymėkite paviršių, kurį dažysite.

.

stirring the paint
3. IŠMAIŠYKITE DAŽUS

Dažus „Liitu“ kruopščiai išmaišykite.

painting the wall with liitu
4. DAŽYKITE

Voleliu denkite 2 sluoksnius dažų „Liitu“. Antrą sluoksnį denkite pirmajam išdžiūvus. Kampams dažyti naudokite mažą teptuką. Baigę dažyti iš karto nuimkite maskavimo juostą, kol dažai dar neišdžiūvo. Įrankius plaukite vandeniu arba įrankių valikliu „Pensselipesu“.

Idėją įgyvendino Susanna Vento

Interjero dekoratorė ir stilistė Susanna Vento – žinomo tinklaraščio „Varpunen“ ir knygos „Ok“ (suom. omin käsin – savo rankomis) autorė. Apsilankę Susannos tinklaraštyje būsite sužavėti jos kūrybingumo ir laikui nepavaldaus stiliaus. Čia rasite puikių pavyzdžių, kaip stilingai dekoruoti interjerą be didelių išlaidų ir pastangų.


Daugiau apie šį Susannos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt