Plytelių dažai

„Luja Ceramic Tiles“ – sausų ir drėgnų patalpų keraminių plytelių dažai

Atnaujinti virtuvę ar vonią tapo žymiai lengviau atsiradus naujiems kompanijos „Tikkurila“ keraminių plytelių dažams.
Luja Ceramic Tiles

Itin patvarių kompanijos „Tikkurila“ dažų seriją „Luja“ papildė naujas gaminys – pusiau matiniai vidaus dažai „Luja Ceramic Tiles“, skirti vonios ir virtuvės keraminėms plytelėms dažyti. Jie tinka sausų bei drėgnų patalpų sienoms ir sausų patalpų, pvz., virtuvės ir tualeto, grindims.

Eiti į dažų „Luja Ceramic Tiles“ puslapį >>

Plytelių dažai voniai

Ypač plati spalvų gama

Nudažius plyteles visa patalpa įgauna naują išvaizdą ir nereikia išlaidauti dideliam remontui. Plytelių dažus „Luja Ceramic Tiles“ galima spalvinti įvairiomis spalvomis pagal „Tikkurila“ vidaus dažų spalvynus – lengvai rasite spalvą, idealiai derančią prie Jūsų virtuvės ar vonios spintelių ir atitinkančią Jūsų interjero stilių.

Plytelių dažai virtuvei
Plytelių dažai voniai

Lengva atnaujinti pačiam

Dažai „Luja Ceramic Tiles“ – tai „du viename“, jie leidžia suteikti plytelėms naują išvaizdą nenaudojant grunto. Šie dažai puikiai sukimba su plytelių paviršiumi ir gražiai išsilygina dengiami voleliu arba teptuku. Jie sudaro patvarią ir lengvai valomą dangą, itin atsparią vandeniui, dėmėms bei valikliams.

Plytelių dažai virtuvei
Plytelių dažai voniai

Remontuokite tvariau

Vandeniniai dažai „Luja Ceramic Tiles“ leidžia pasidaryti nedidelį, tačiau įspūdingai kambario išvaizdą pakeičiantį remontą – atnaujinti virtuvę arba vonią tvariu būdu, neatsisakant senų baldų ir plytelių. Be to, šių dažų pakuotė iš dalies pagaminta iš perdirto plastiko ir yra 100 proc. perdirbama.

Plytelių dažymas – greičiausias būdas atnaujinti virtuvę ar vonios kambarį, tai nesunku padaryti per vieną savaitgalį. Dažytą paviršių galima liesti po 2 valandų, o kitą sluoksnį galima dengti po 16 valandų. Geriausias rezultatas gaunamas dengiant du ar daugiau sluoksnių.

Plytelių dažymo pavyzdžiai

Vonios kambario plytelių perdažymas

Plytelės prieš dažymą
Prieš
Plytelės po dažymo
Po

Virtuvės kambario plytelių perdažymas: 

Plytelės prieš dažymą
Prieš
Plytelės po dažymo
Po

Mokomasis vaizdo įrašas, kaip dažyti plyteles:

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt