Populiari juoda medinių fasadų spalva – „Korppi“ (D129)

Populiari juoda medinių fasadų spalva – „Korppi“ (D129)

Nenuostabu, kad medinių pastatų, ypač naujų, fasadams dažnai pasirenkama juoda spalva, nes ji tuo pat metu kukli ir įspūdinga, nepavaldi laikui ir madinga.

Juodos spalvos fasadų populiarumas nuolat auga.

Nenuostabu, kad mediniams fasadams, ypač naujiems, dažnai pasirenkama juoda spalva, nes ji tuo pat metu kukli ir įspūdinga, nepavaldi laikui ir madinga.

Santūraus stiliaus mėgėjams juoda spalva Korppi“ (D129) – idealus pasirinkimas. Jei nenorite apsiriboti viena spalvą, bet pageidaujate, kad fasadas atrodytų kukliai, smulkesnius jo elementus galite dažyti pilka spalva.

Tradicinio stiliaus pastatams juoda spalva retai naudojama kaip pagrindinė. Pasirinkus juodą spalvą tokiu atveju ją reikėtų derinti prie aplinkos. Populiariausias – juodos ir baltos spalvos derinys.

wooden facade colour palette for black D129

Kaip juodą spalvą „Korppi“ (D129) derinti su kitomis spalvomis

Juoda spalva „Korppi“ (D129) tinka minimalistinio stiliaus pastatų fasadams.

Juoda spalva puikiai dera prie kuklaus skandinaviško stiliaus – juodi mediniai fasadai visada atrodo šiuolaikiškai.

Juodą fasadą galima pagyvinti tamsiai pilka spalva, pvz., Noki“ (Q481) arba „Liuske“ (Q805). „Noki“ puikiai tiktų langų rėmams ir durims, o „Liuske“ būtų puiki alternatyva pamatams.

Jei norite labiau klasikinės spalvų paletės, juodo fasado elementus, pvz., langų rėmus, dažykite šviesia spalva.

Kontrastingam deriniui sukurti kartu su juoda spalva nebūtina naudoti grynai baltos spalvos. Norint, kad namo fasadas subtiliai įsikomponuotų į kraštovaizdį, geriau rinktis pilkšvą atspalvį, pvz., spalvą Haikara“ (Q802).

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt