Populiari ruda medinių fasadų spalva – „Peikko“ (Q707)

Populiari ruda medinių fasadų spalva – „Peikko“ (Q707)

Tamsiai rudas fasadas atrodo elegantiškai ir nepretenzingai. Šią spalvą dažniausiai renkasi mėgstantys tradicinį stilių, pvz., vasarnamio fasadui dažyti.

Šiaurės šalių kraštovaizdyje visais metų laikais yra įvairių rudos spalvos atspalvių, tad nenuostabu, kad ši spalva nuo seno viena populiariausių medinių namų spalvų. Ypač mėgstama tamsiai ruda spalva. Medinių fasadų spalvyno spalva Peikko“ (Q707) – labai universali, tinka tiek kaimo, tiek miesto pastatams. 

Norėdamas, kad pastatas natūraliai susilietų su gamta, modernaus medinio namo statytojas gali dažyti jo fasadą ne juoda, bet ruda spalva.

wooden facade colour palette

Kaip rudą spalvą „Peikko“ (Q707) derinti su kitomis spalvomis

Tamsiai ruda spalva „Peikko“ (Q707) – patikima klasika.

Rudas medinio namo fasadas gali atrodyti taip pat moderniai, kaip ir nudažytas šaltomis spalvomis.

Norite suteikti savo pastatui modernią išvaizdą? Visą jo fasadą – nuo stogo iki pamatų – nudažykite vien ruda spalva. Smulkius fasado elementus, pvz., langų rėmus arba duris, galite išryškinti šviesesne ruda spalva, pvz., Kajakki“ (D111). Jei norite, kad pamatai būtų šiek tiek šviesesnį nei fasadas arba išlaikytų švelnų betono pilkšvumą, dažykite juos spalva Aapa“ (Q710).

Klasikų klasika – rudas medinis fasadas su šviesios spalvos elementais. Tai pats tradiciškiausias ir harmoningiausias Šiaurės šalių miškuose pasislėpusių medinių namų spalvų derinys. Vėjalentėms ir kitoms detalėms paryškinti puikiai tiks pilkšvai balta spalva Pöllö“ (Q800).

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt