medines lysves patio verso

Puoselėkite miesto daržą savo balkone

Papuoškite savo balkoną žalumynais – auginkite juos medinėse dėžėse. Iš balkono – tiesiai į virtuvę! Kelias nuo daržo iki viryklės dar niekada nebuvo toks trumpas. Nuo atmosferos poveikio dėžes puikiai apsaugos kenksmingų medžiagų neturintis medienos aliejus.
Maistui skirti augalai auga miestiečių namuose

Miesto daržininkystė – tai valgomų augalų auginimas mieste, tiek kambaryje laikomuose vazonuose, tiek miestuose įkurtuose didžiuliuose bendruomenių daržuose bei ūkiuose. Jūs taip pat galite prisijungti prie šio judėjimo, tereikia turėti vieną ar porą augalams auginti skirtų dėžių savo balkone, o jei jo neturite – ant virtuvės stalo. 

Kompanija „Tikkurila“ gamina kenksmingų medžiagų neturintį medienos aliejų „Patio Verso“. Šis aliejus idealiai tinka augalų auginimo dėžių medienai apsaugoti ir leidžia miesto daržininkams auginti savo augalus stilingos išvaizdos dėžėse. Galite rinktis iš keturių natūraliai atrodančių spalvų: juodos, pilkos, rudos ir žalios.

Juodose dėžėse auginami prieskoniniai augalai atrodo ypač ryškūs.

Tvarus miesto gyvenimas

Miesto daržininkystė – tai žingsnis link tvaresnio miesto gyvenimo. Apželdinti stogai sugeria lietaus vandenį ir padeda išvengti potvynių, jie taip pat neleidžia pastatams įkaisti nuo kaitrios vasaros saulės. Be to, ant stogų vešantys daržai ir miesto žemdirbystė gerina miesto oro kokybę.

Augalų auginimas maistui taip pat teikia didžiulį malonumą. Niekas neprilygs jauduliui, kurį patirsite skindami pirmąsias sezono braškes ar aitriąsias paprikas.

sodas colornow2019 balkonas
sodas colornow2019 balkonas

Susikurkite nuosavą miesto daržą

Nesvarbu, kurioje miesto dalyje gyvenate, nuosavą mažą daželį galite puoselėti tiek miesto centre, tiek priemiestyje. Naujas kompanijos „Tikkurila“ medienos aliejus, kuriame nėra kenksmingų medžiagų, leidžia turėti tokį miesto daržą, koks Jums patinka.

Augalams auginti skirtas dėžes padenkite kompanijos „Tikkurila“ medienos aliejumi „Patio Verso“.

 

  1. Prieš naudodami aliejų gerai išmaišykite, taip pat kelis kartus permaišykite dengdami.
  2. Denkite teptuku arba kempine. Gerai įtrinkite, kad aliejus vienodai susigertų į medieną. Nesusigėrusį aliejų nuvalykite.
  3. Tolygiai padenkite visą medienos paviršių nedarydami pertraukų.
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt