Paint an intimate bedroom with dark shades

Ramus tamsių atspalvių miegamasis

Kurkite ramią nuotaiką ir tobulą atmosferą skaitymui, poilsiui ir miegui

Interjero deizainerė ir tinklaraštininkė Susanna Vento panaudojo COLOR NOW 2017 „Clay“ kolekcijos tamsius atspalvius, kurdama ramų miegamojo interjerą. Pakeiskite nuotaiką kambaryje pasitelkę atitinkamas sienų spalvas!

„Ilgai interjeruose naudojau baltą spalvą, tačiau vieną dieną panorau įtraukti ir tamsias spalvas. Kadangi miegamasis paprastai yra gana mažos kvadratūros, vienos tamsios sienos tikrai užteks. Šiam efektui sukurti geriausia rinktis pačią lygiausią sieną. Tamsi, bet rami, žemiška spalva kuria atpalaiduojančią atmosferą ir miegamąjį padaro it jaukų lizdą“, – teigia Susanna Vento.

Sienai nudažyti naudoti vidaus dažai „Harmony“, spalva „Mole“ (L487). Atgaivinkite seną, susidėvėjusią širmą ekraną naujam gyvenimui, naudodami matinius baldų dažus „Helmi“ tokia pat spalva, kaip ir sienos – „Mole“ (L487). Naktinis staliukas buvo nudažytas tamsiai mėlyna spalva „Denim“ (N429).

n/a
n/a

Pažiūrėkite, kaip šis ramus miegamasis buvo sukurtas

Idėjos įgyvendinimas

Sienų dažymas

1. Nuvalykite paviršių ir uždenkite vietas, kurių nenorite nudažyti, naudodami apsauginę dažymo juostą.

2. Dažykite dviem sluoksniais visiškai matiniais Harmony“ dažais, spalva „Mole“ (L487). Siekdami nudažyti lygiai, naudokite prailginimo rankeną ir pakankamai dažų. Viršutinį sluoksnį dažykite ilgais potėpiais į viršų voleliu. Po dažymo nedelsiant nuimkite apsauginę dažymo juostelę.

 

Nišos ir naktinio staliuko dažymas

1.    Nuvalykite paviršių ir pašalinkite dulkes.
2.    Paviršių gruntuokite sukibimą gerinančiu gruntu Otex Akva“.
3.    Denkite 2 sluoksnius matinių baldų dažų Helmi 10“ naudodami purkštuvą, volelį ar teptuką.

 

 

Idėją įgyvendino Susanna Vento

Interjero dekoratorė ir stilistė Susanna Vento yra žinomo tinklaraščio „Varpunen“ ir knygos autorė bei redaktorė. Kviečiame apsižvalgyti tinklaraštyje ir pamilti Susannos kūrybingą bei laikui nepavaldų stilių, kuriam tereikia šiek tiek investicijų ir pastangų.  


Daugiau apie šį ir kitus projektus skaitykite Susannos tinklaraštyje

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt