Rašalo sodrumo miegamasis su retro stiliaus naktinėmis spintelėmis

Rašalo spalvos miegamasis ir retro stiliaus naktinės spintelės

Tinklaraščio „Talo kahdelle“ („Namai dviem“) autorė Helena nudažė savo miegamojo sienas tamsiai mėlyna spalva, o retro stiliaus naktines spinteles pagyvino balta spalva. Puiki idėja, kaip atnaujinti savo miegamąjį!

Blue bedroom with a bed
Blue bedroom with a night stand and a dog

Sukurkite ypatingą nuotaiką savo miegamajame pasitelkę tamsiai mėlyną spalvą

Helena norėjo, kad jos miegamojo sienų spalva būtų ryški, tačiau raminanti. Ji naudojo miegamajam puikiai tinkančius ekologinį ženklą turinčius matinius vidaus dažus „Joker“. Iš spalvyno „Feel the Color“ Helena išsirinko spalvą „Ink“ (M350). Tamsių sienų ir baltų durų, lubų, aukštų langų bei kitų šviesių interjero elementų derinys sukuria gaivos pojūtį.

 

„Ši spalva nuostabi, kartais ji atrodo kaip naktinis dangus, o kartais man primena šokoladą „Fazer“. Dabar tai mano mėgstamiausias kambarys!“

Blue bedroom wall
Blue bedroom with a night stand

Atnaujintos retro stiliaus naktinės spintelės

Savo naktinių spintelių korpusą Helena nudažė baltais pusiau matiniais baldų dažais „Helmi 30“. Dažai „Helmi“ – patvarūs ir saugūs naudoti, tai puikus pasirinkimas norint suteikti savo baldams naują dailią išvaizdą.

Helena norėjo prie kitų jos miegamojo baldų derančios baltos spalvos. Iš spalvyno „Feel the Color“ ji išsirinko spalvą „Paper“ (F497). Balta spalva suteikė naktinėms spintelėms žavų akcentą ir išryškino medienos grožį.

Blue bedroom with a night stand
PRIEŠ
Blue bedroom with a night stand
PO
Idėjos įgyvendinimas
clean the surface
1. NUVALYKITE

Kruopščiai nuvalykite baldo paviršių plovikliu „Tikkurila Maalipesu“ pagal jo naudojimo instrukciją ir leiskite išdžiūti.

SANDING
2. ŠLIFUOKITE

Pašlifuokite esamą dangą, kad visas paviršius taptų matinis, ir šluoste nuvalykite šlifavimo dulkes.

priming the night stand
3. GRUNTUOKITE

Visus paviršius, kurių nedažysite, uždenkite tinkamu popieriumi arba plėvele.

Naudodami volelį baldo paviršių padenkite sukibimą gerinančiu gruntu Otex Akva“. Grunto spalva turėtų būti kuo panašesnė į dažų, kuriais dažysite baldą, spalvą. Leiskite gruntui džiūti 5 val.

painting the night stand
4. DAŽYKITE

Nudažykite baldą pusiau matiniais dažais Helmi 30“, nuspalvintais spalva „Paper“ (F497). Denkite 1–2 sluoksnius. Kitą dažų sluoksnį galima dengti po 16 valandų, dažų danga galutinai sukietėja per 2–3 dienas. Dažymo įrankius plaukite vandeniu ir muilu arba valykite įrankių valikliu „Tikkurila Pensselipesu“ pagal instrukciją.

Blogger Helena

Idėją įgyvendino tinklaraščio „Talo kahdelle“ („Namai dviem“) autorė Helena

Tinklaraštis „Talo kahdelle“ dalijasi spalvingo namo kūrimo projektu. Jį įgyvendina grafikos dizainerė Helena Valtonen ir jos kantrus vyras, kuris, laimė, yra stalius. Savo leteną taip pat pridėjo Stafordšyro terjeras Buugi.

Daugiau apie šį Helenos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt