Figūromis dekoruota siena

Dekoruokite sienas geometrinėmis figūromis

Sienų dažymas akį traukiančių spalvų dažais – smagus ir lengvas būdas suteikti savo namų erdvei nepakartojamą išvaizdą. Rinkitės spalvas iš  2019 m. spalvų kolekcijos „Color Now“ ir drąsiai dekoruokite savo namų sienas geometrinėmis figūromis.

Interjero dekoravimas – nesunkus ir smagus užsiėmimas. Jei norite, kad Jūsų namų interjeras atrodytų madingai, nudažykite sieną ne viena savo mėgstamų spalvų, bet keliomis!

Paverskite savo namų sieną geometrinio meno kūriniu. Taip efektingai dekoruota ji neabejotinai taps kambario akcentu. Nustebsite sužinoję, kaip parasta atkurti interjero žurnale matytą vaizdą savo namuose. Pabandykite ir sulauksite daugybės pagyrų!

 

Kaip suteikti savo namų sienai ypač madingą išvaizdą

1. Išsirinkite keturias ar daugiau derančių spalvų. Pasikliaukite savo skoniu ir rinkitės labiausiai Jūsų akį glostančias spalvas. Galite derinti skirtingų grupių spalvas, pvz., pastelines ir šaltas, kaip parodyta nuotraukose.

2. Suskaidykite sieną į kelias dalis – pasitelkę savo fantaziją kurkite įvairias skirtingo dydžio geometrines figūras.

4. Atskirkite visas dalis vieną nuo kitos dažymo juosta.

5. Visas dalis vieną po kitos nudažykite sienų dažais „Harmony“. Palaukite, kol nudažyta dalis nudžius, ir tik tada dažykite gretimą dalį.

Patarimas. Kad figūrų kraštinės būtų lygios, nepamirškite nuimti dažymo juostos, kol dažai dar visiškai neišdžiūvę.

Ši geometrinėmis figūromis dekoruota siena nudažyta keturių spalvų dažais: kairėje viršuje –„Magnolia“ (H320), kairėje apačioje – „Macaw“ (M354), dešinėje melsva – „Sky“ (J356) ir gelsva – „Cocoa Butter“ (F392). Prie sienos priderinę baldą sukursite darnią visumą. Suolas nudažytas dažais „Helmi 30“ – ta pačia mėlyna spalva „Macaw“ (M354), kaip ir siena. Grindis puošia kilimas iš parduotuvės „Nest Factory“.

Prie sienos priderinę baldą sukursite darnią visumą. Suolas nudažytas dažais „Helmi 30“ – ta pačia mėlyna spalva „Macaw“ (M354), kaip ir siena. Grindis puošia kilimas iš parduotuvės „Nest Factory“.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt