Šokolado rudumo valgomasis

Riikka Kantinkoski, „Weekdaycarnival“ tinklaraščio įkūrėja, nusprendė svetainę bei valgomajį kambarį nudažyti šokoladine spalva. Dažymo idėjų pasisemti galima netgi iš receptų!

Visiškai matinis rezultatas

Riikka sienoms pasirinko visiškai matinius vidaus dažus „Harmony“ bei šokoladinį atspalvį „Conglomerate“ (S484) iš „Feel the Color“ spalvyno.

Nuspalvinę „Tikkurila“ vidaus dažus pagal spalvyną „Feel the Color“ galite būti tikri, kad pasirinktos spalvos Jūsų namuose atrodys lygiai taip pat, kaip ir spalvų pavyzdžių kortelėse, – esant bet kokiam apšvietimui.

PRIEŠ
PO

Idėjos įgyvendinimas

1. NUVALYKITE

Nuvalykite nešvarumus ir dulkes. Jei siena akivaizdžiai nešvari, nuplaukite paviršių valikliu „Tikkurila Maalipesu“, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.

2. APSAUGOKITE NEDAŽOMUS PAVIRŠIUS

Prieš dažydami, padenkite grindis popieriumi bei maskavimo juosta apklijuokite grindjuostes ir elektros lizdus.

Jei teko glaistyti seną paviršių ar jis buvo dengtas tamsiais dažais, pirmiausia denkite vieną sluoksnį grunto „Varma“ artimiausio atspalvio dažų spalvai.

3. IŠMAIŠYKITE

Kruopščiai išmaišykite dažus „Harmony“ ir įsipilkite į dažų vonelę. Taip likusius dažus bus lengviau supilti atgal į pakuotę.

4. DAŽYKITE

Padenkite paviršių vidaus dažais „Harmony“ 1 arba 2 kartus. Antrąjį sluoksnį denkite po 1-2 valandų.

Idėją įgyvendino tinklaraščio „Weekdaycarnival“ autorė Riikka Kantinkoski

Riikka Kantinkoski – Helsinkyje gyvenanti fotografė, stilistė ir tinklaraštininkė. Savo tinklaraštyje „Weekdaycarnival“ ji dalijasi interjero dizaino bei patiekalų idėjomis, taip pat patarimais, kaip pabėgti nuo kasdienybės.

Daugiau apie šį Riikkos projektą skaitykite čia

has been added to saved.
has been removed from saved.