Riikka Kantinkoski sienas nudažė šokoladine spalva
Šokolado rudumo valgomasis
Riikka Kantinkoski, „Weekdaycarnival“ tinklaraščio įkūrėja, nusprendė svetainę bei valgomajį kambarį nudažyti šokoladine spalva. Dažymo idėjų pasisemti galima netgi iš receptų!

Visiškai matinis rezultatas

Riikka sienoms pasirinko visiškai matinius vidaus dažus „Harmony“ bei šokoladinį atspalvį „Conglomerate“ (S484) iš „Feel the Color“ spalvyno.

Rinkdamiesi atspalvį iš „Feel the Color“ spalvų paletės galite būti tikri, kad pasirinkta spalva Jūsų namuose atrodys lygiai taip pat, kaip ir spalvos kortelėje – visomis apšvietimo sąlygomis.

PRIEŠ
PO

Idėjos įgyvendinimas

Čiupkite dažus ir vos per kelias valandas atnaujinkite savąjį valgomąjį!

1. NUVALYKITE

Nuvalykite nešvarumus ir dulkes. Jei siena akivaizdžiai nešvari, nuplaukite paviršių valikliu „Maalipesu“, nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.

2. APSAUGOKITE NEDAŽOMUS PAVIRŠIUS

Prieš dažydami, padenkite grindis popieriumi bei maskavimo juosta apklijuokite grindjuostes ir elektros lizdus.

Jei teko glaistyti seną paviršių ar jis buvo dengtas tamsiais dažais, pirmiausia denkite vieną sluoksnį grunto „Varma“ artimiausio atspalvio galutinei dažų spalvai.

3. IŠMAIŠYKITE

Kruopščiai išmaišykite dažus „Harmony“ ir įsipilkite į dažų vonelę. Taip likusius dažus bus lengviau supilti atgal į pakuotę.

4. DAŽYKITE

Padenkite paviršių vidaus dažais „Harmony“ 1 arba 2 kartus. Antrąjį sluoksnį denkite po 1-2 valandų.

IDĖJĄ ĮGYVENDINO: Riikka Kantinkoski

Riikka Kantinkoski – fotografė, stilistė ir tinklaraštininkė iš Helsinkio. Ji įkūrė populiarų tinklaraštį „Weekdaycarnival“, kuriame dalinasi interjero dizaino, maisto projektais bei paliečia lengvas temas, padedančias pabėgti nuo kasdienybės.

Daugiau apie šį Riikkos projektą skaitykite čia

has been added to saved.
has been removed from saved.