prislopinta rausvos spalvos siena vaikų kambaryje su spalvingomis dekoracijomis

Spalvingas įvairaus stiliaus namų interjeras – pasisemkite įkvėpimo „Instagram‘e“

Ieškant interjero dizaino idėjų pravartu žvilgterėti į „Tikkurila“ sekėjų „Instagramo“ paskyras. Mes aptikome du nuostabius be galo spalvingus namus. Pasinaudokite jų šeimininkų patarimais, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis ryškias interjero spalvas.

Kristiina Kolkka (@kristiinakolkka), vintažo ir „pasidaryk pats“ mėgėja, su vyru ir 5 bei 8 metų amžiaus dukrelėmis gyvena Espe, Suomijoje. Ji dievina žaismingą interjerą ir nebijo eksperimentuoti – kuo nors susižavėjusi iš karto suka galvą, kaip galėtų tai panaudoti savo namuose.

„Mūsų namų interjeras anaiptol nėra minimalistinis. Prieš kelerius metus mūsų namuose vyravo juoda bei balta spalvos ir betonas, bet kartą aš susimąsčiau, kokie gi bus mano vaikų vaikystės prisiminimai, ir ėmiau spalvinti savo namus. Noriu, kad mano vaikai prisimintų spalvingus namus, kupinus įvairių smulkmenų ir gražių daiktų.

blausios rausvos spalvos siena vaikų kambaryje su spalvingomis dekoracijomis

Mano dukters kambario sienas puošiančią mozaiką sukūriau pati naudodama kartoninius trafaretus ir turimus dažų likučius. Siena nuspalvinta pagal „Tikrurila“ spalvynus pasirinktomis spalvomis: viršutinė dalis nudažyta spalva G467 („Champignon“), o apatinė – V416. Rezultatas mano dukrą sužavėjo. Prieš tai sienos buvo nudažytos šalta pilka spalva, bet šis blausių atspalvių dekoras kur kas labiau tinka vaiko kambariui.

 miegamasis su mėlynos spalvos siena ir natūralių medžiagų dekoracijomis

Kai mes persikraustėme į šį namą, viršutinį aukštą nudažėme baltai, o apatinį – juodai, taip pat ir mūsų miegamojo sienas. Kažkuriuo metu ėmiau ilgėtis šiek tiek šviesesnio kolorito, man kilo mintis dekoruoti miegamojo sieną medinėmis lentjuostėmis. Nors siena ir juoda, lentjuostės ją pagyvina ir ji kas kartą atrodo vis kitaip.

Annika (@annikamon) turi namą Kouvoloje, Suomijoje, ir gyvena jame su savo dviem šunimis bei dviem katėmis. Jos interjero stilius – tai šiuolaikiško bei retro stiliaus mišinys su daugybe sendaikčių parduotuvėse rastų lobių. Annikos interjero skiriamasis bruožas – natūralios medienos (dažniausiai tikmedžio) baldų ir sodrių spalvų sienų derinys.

„Man patinka sodrios spalvos, jei jos nėra pernelyg ryškios. Eksperimentuoti su dažais paprasta – jei spalva nepatinka, nesunku perdažyti. Mano namuose daug šviesos, tad sodrios spalvos puikiai tinka ir neatrodo pernelyg niūriai.

ryškiai žalia koridoriaus siena, dekoruota mediniais baldais

Mane ypač žavi blausūs atspalviai, o interjere man pati gražiausia – žalia spalva. Ji rami ir natūrali. Pernelyg ryškios spalvos – ne mano skonio. Nuotraukoje matyti žalia mano viršutinio aukšto koridoriaus siena. Buvau nusprendusi, kad ji bus žalia, bet ilgai dvejojau, kokį atspalvį rinktis. Peržiūrėjusi kompanijos „Tikkurila“ spalvynus išsirinkau spalvą L374 – ji būtent tokia, kokios aš tikėjausi.

 mėlynos gyvenamojo namo sienos dekoruotos mediniais baldais

Mėlynos svetainės sienos nudažytos pagal „Tikkurila“ spalvyną pasirinkta spalva S491 („Petrol“). Svetainė – pats šviesiausias mano namų kambarys, tad ryžausi išbandyti tamsią spalvą ir džiaugiuosi taip padariusi. Spalva „Petrol“ puikiai dera praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio įkvėptame interjere. Svetainėje stovi tikmedžio medienos stalelis, gėlių stovas ir sena spintelė. Čia taip pat daug kambarinių gėlių, pasodintų moliniuose vazonuose, kurie, mano manymu, puikiai dera prie sienų spalvos. Atrodo, kad ši spalva tinka prie visko.“

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt