žalia siena su balta kėde

Stilinga žalio nefrito ir metalo atspalvių svetainė

Tinklaraštininkė Viena K visiškai pakeitė savo svetainės išvaizdą perdažiusi jos sienas ir kai kuriuos interjero elementus. Savo itin mėgstamus gėlių vazonus ir šviestuvo stovą ji padengė vario spalvos dažais.

Sienos spalva nesiskiria nuo pavyzdžio

Žalią spalvą „Nephrite“ (N494) Viena rado „Tikkurila“ spalvyne „Feel the Color“. Svetainės sienoms ji pasirinko visiškai matinius vidaus dažus „Harmony“, nes jie sukuria aksomo įspūdį ir vizualiai išlygina visus mažus paviršiaus nelygumus.

Nuspalvinę „Tikkurila“ vidaus dažus pagal spalvyną „Feel the Color“ galite būti tikri, kad pasirinktos spalvos Jūsų namuose atrodys lygiai taip pat, kaip ir spalvų pavyzdžių kortelėse, – esant bet kokiam apšvietimui.

green wall with plants in front
green wall with a plant

Suteikite svetainei žvilgesio

Viena suteikė svetainei žavų baigiamąjį akcentą nudažiusi kelis vazonus ir šviestuvo stovą vario spalva nuspalvintais aukso atspalvio perlamutriniais dažais „Taika Helmiäismaali“. Atnaujintame kompanijos „Tikkurila“ perlamutrinių dažų spalvyne „Taika“ rasite ryškių sidabro ir šiltų sodrių aukso atspalvio spalvų.

lamp stand painted with taika
taika paint and brush
wall before painting
PRIEŠ
green wall with chair
PO
washing the wall

Sienos dažymas

1. NUVALYKITE 

Sieną švariai nuvalykite. Jei ji labai nešvari, nuplaukite plovikliu Tikkurila Maalipesu pagal instrukciją ir leiskite išdžiūti.

Uždenkite grindis tinkamu popieriumi arba plėvele, grindjuostes ir elektros lizdus apklijuokite dažymo juosta. Jei sienas glaistėte arba jei jos buvo dažytos tamsios spalvos dažais, iš pradžių padenkite jas gruntu „Varma“. Grunto spalva turėtų būti kuo panašesnė į Jūsų pasirinktą dažų spalvą.

painting the wall
2. DAŽYKITE

Dažus „Harmony“ kruopščiai išmaišykite. Denkite 2 sluoksnius voleliu. Kad būtų lengviau, naudokite teleskopinį kotą. Kitą dažų sluoksnį galima dengti po 1–2 val., tad sienai nudažyti Jums prireiks vos kelių valandų.

object painted with taika paint

Interjero elementų dažymas

1. Kruopščiai nuvalykite.

2. Padenkite 1–2 sluoksniais perlamutrinių dažų „Taika Helmiäismaali“ naudodami mažą teptuką.

Blogger Viena K

Idėją įgyvendino tinklaraštininkė Viena K

Viena K – tinklaraštininkė ir estetė, fotografuojanti ir rašanti apie stilių, interjero dizainą, maistą ir gyvenimą.

Daugiau apie šį Vienos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt