Baltas miegamasis

Subtilūs pokyčiai miegamajame

Tinklaraščio „Musta Ovi“ („Juodos durys“) autorė Marja susidūrė su ta pačia problema, su kuria susiduria daugybė ką nors dažyti ketinančių žmonių, – kaip išsirinkti spalvą? Kiekviena spalva sukuria interjere skirtingą nuotaiką, o kad būtų lengviau apsispręsti, kokias spalvas rinktis, naudokitės kompanijos „Tikkurila“ spalvų pavyzdžiais.

Balta spalva – saugus pasirinkimas, tačiau visiškai baltas kambarys gali atrodyti niūriai ir nuobodžiai. Norint išsirinkti tinkamus į akis nekrintančius atspalvius dažnai tenka nemenkai pasukti galvą. Gerai parinktas netgi nežymus atspalvis pagyvina kambarį ir sujungia dekoro elementus bei medžiagas į vieningą kompoziciją.

Tinklaraščio „Musta Ovi“ autorei Marjai balta spalva „Feather“ (F487) iš pradžių atrodė niekuo neišsiskirianti, bet parsinešusi šios spalvos pavyzdžius namo ir apžiūrėjusi ją savo miegamajame ji buvo sužavėta. „Kai priglaudžiau spalvos pavyzdžius prie sienos, nustebusi pamačiau, kad ši spalva, iki tol atrodžiusi tiesiog balta, įgavo savitą atspalvį, kuris nuostabiai sujungė pilką vilnonį lovos galvūgalį, natūralaus lino patalynę ir užuolaidas į darnią visumą“. 

Miegamojo sienos nudažytos spalva „Feather“ nuspalvintais visiškai matiniais vidaus dažais „Harmony“. Naudojant matinius dažus netgi šviesios ir švelnios spalvos atrodo sodrios.

Norėdami sukurti kambaryje tam tikrą nuotaiką ir rinkdamiesi spalvą atsižvelkite į tai, kokia kryptimi jame sklinda šviesa.

bed
wall
Idėjos įgyvendinimas

Perdažius sieną kambarys akimirksniu pasikeičia. Nežymus atspalvių skirtumas išryškėja perdažius dalį sienos. 

wall
1. NUVALYKITE IR PAŽYMĖKITE

Sieną nuplaukite plovikliu Tikkurila Maalipesu pagal instrukciją ir leiskite išdžiūti. Sienos plotą, kurį ketinate dažyti, pažymėkite dažymo juosta (naudokite gulsčiuką).

2. DAŽYKITE

Padenkite 1–2 sluoksniais vidaus dažų Harmony.

Idėją įgyvendino „Musta Ovi“ tinklaraštininkė Marja 

Interjero, statybos ir dizaino tinklaraštis „Musta Ovi“ gimė iš Marjos troškimo įgyvendinti savo svajonę moderniame lofto stiliaus bute, dvelkiančiame danišku stiliumi. Tinklaraštis kviečia pasisemti įkvėpimo ir noro išbandyti naujus dalykus. Tinklaraščio autorė mano, kad grožis anaiptol ne visada daug kainuoja.

Daugiau apie šį Marjos projektą skaitykite čia

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt