study room with bright colours

Sukurkite įkvepiančią darbo vietą namuose su sodriomis spalvomis

Pramoninio stiliaus dizainerė ir tinklaraštininkė Pinja Rouger sukūrė funkcionalų ir kupiną energijos darbo kambarį. Išsirinkite mėgstamiausias spalvas iš linksmų spalvų kolekcijos ir kurkite pavasarišką nuotaiką namuose.
Perdažykite komodos stalčius

Komodos stalčiai (nuotrauka žemiau) perdažyti naudojant mokyklinių lentų dažus Liitu“ ir spalvas nuo V389 (gelsvos),  M384 (Basilica) iki tamsios Y497 (Toro) spalvos. Spalvos gali būti parenkamos ir pagal stalčių paskirtį. Jeigu naudosite mokyklinių lentų dažus „Liitu“, galėsite tiesiog ant stalčių užrašyti, kas įdėta jo viduje", - apie galimą komodos funkcionalumą aiškina Pinja Rouger.

„Aš mėgstu spalvas ir visiškai nebijau naudoti ryškius tonus interjero dekoravimui. Tačiau, kai naudoju ryškias spalvas, stengiuosi jas derinti su šviesiais paviršiais ir atspalviais, kad išlaikyčiau kambario gaivumą ir ryškūs tonai galėtų sužibėti“, - pasakoja Pinja Rouger.

study wall with a dresser cabinet
tomato coloured wall
study wall with ladders
Pažiūrėkite, kaip ši šviesi darbo vieta buvo sukurta

Kaip patiems įgyvendinti šias idėjas?

Sienų dažymas

1. Nuvalykite paviršių ir uždenkite vietas, kurių nenorite nudažyti, naudodami apsauginę dažymo juostą.

2. Dažykite dviem sluoksniais visiškai matiniais „Harmony“ dažais. Didesnį plotą dažykite F390 (Horseradish), mažesnį M316 (Tomato) atspalviu. Siekdami nudažyti lygiai, naudokite prailginimo rankeną ir pakankamai dažų. Paskutinį sluoksnį dažykite ilgais potėpiais į viršų voleliu.

Po dažymo nedelsiant nuimkite apsauginę dažymo juostelę.

 

Komodos dažymas

1. Nuvalykite ir šiek tiek pašlifuokite paviršių. Pašalinkite šlifavimo dulkes.

2. Jei reikia, baldus gruntuokite su Helmi Pohjamaali“ arba Otex Akva“, sukibimą gerinančiu gruntu.

3. Dažykite 2-3 sluoksniais mokyklinių lentų dažais TIKKURILA „Liitu“, naudodami baldų dažymo volelį. Leiskite savaitę paviršiui džiūti ir tada jau galite rašyti tiesiai ant komodos stalčių.

 

Pinja Rouger

Idėją įgyvendino: Pinja Rouger

„Pinjacolada“ – interjero dizaino tinklaraštis apie namų dekoravimą su meile spalvoms ir Skandinaviškui dizainui. Namai yra seno ir naujo derinys, tačiau jums ne visada reikia pirkti naujus daiktus; verčiau juos galite atnaujinti arba susikurti patys.

Daugiau apie šį projektą galite perskaityti Pinja tinklaraštyje

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt