Sukurkite svetingą prieškambario atmosferą
Suteikite prieškambariui individualumo naudodami ryškias spalvas. Interjero dizainerė Laura Räihä pataria, kaip sukurti svetingą prieškambario atmosferą.
Naudokite spalvas konstrukciniams elementams išryškinti

Į Jūsų namus atvykę svečiai pirmiausia išvysta prieškambarį ir iš jo susidaro itin svarbų pirmąjį įspūdį. Būtent todėl sukurti nepakartojamą ir nepamirštamą prieškambario atmosferą – puiki idėja.

Prieškambaris – maža pereinama patalpa, tad norint suteikti jam individualumo būtina rinktis spalvą, kuri kartu su konstrukciniais elementais išryškintų jo savitumą.

Prieškambario sienos dažytos pusiau matiniais dažais „Remontti-Ässä“, nes juos lengva valyti. Pasirinkta spalva „Piazza“ (Y487) (nuoroda) iš kompanijos „Tikkurila“ 2018 m. žurnalo „Color Now“ kolekcijos (nuoroda). Prie šios šiltos šviesiai pilkos spalvos priderinta madinga šilta spalva „Etruscan“ (S471).

Siekta aiškiai vizualiai atskirti prieškambarį nuo koridoriaus ir išryškinti nuostabias koridoriaus arkas. Baltas prieškambaris puikiai išryškina arkos formą.

Kaip dažyti

1. Siena, kurią ketinate dažyti, turi būti švari. Įrėminkite ją dažymo juosta.

2. Padenkite sieną dviem pusiau matinių vidaus dažų „Remontti-Ässä“ sluoksniais (spalvos „Piazza” (Y497) ir „Etruscan” (S471).

 

 

has been added to saved.
has been removed from saved.