tikkurila namai colornow 2019 - kėdės

Suteikite kėdei naują stilingą išvaizdą

Žalia Thoneto stiliaus kėdė dera bet kokio stiliaus interjere, tačiau keli maži pakeitimai gali suteikti jai savitumo. Pateikiame dvi stilingas šios kėdės transformacijas ir paaiškinimą, kaip nesudėtingai tai padaryti.
Priderinkite senus baldus prie savo stiliaus

Norint sukurti derančią dailią interjero puošmeną nebūtina vykti į baldų parduotuvę. Užuot tai darę verčiau suteikite savo seniems baldams naują išvaizdą juos perdažydami. Pavyzdžiui, lengvai ir greitai galite atnaujinti seną kėdę. Išsirinkite prie Jūsų namų aplinkos derantį stilių, stverkite teptuką ir įsitikinsite nepaprasta dažų galia.

Abiem variantams naudoti baldų dažai „Helmi 30“. Baltos kėdės kojų galai nudažyti spalva „Crystal“ (G371). Kitai kėdei pasirinktos spalvos „Macaw“ (M354), „Magnolia“ (H320), šviesia gelsva spalva „Cocoa Butter“ (F392) ir žalia spalva „Emerald“ (L373).

 

Viena kėdė – dvejopa stilinga išvaizda

 

1. Kita spalva nudažyti kojų galai

Jei pasirinkote madingą kuklumą, atnaujinkite savo kėdę suteikdami jai ryškesnės spalvos akcentą. Tai padaryti be galo lengva!

Nuspręskite, kokią kojų dalį norite nudažyti. Dažymo juosta pasižymėkite norimą aukštį ir apsaugokite tą dalį, kurios nedažysite. Belieka pamerkti kėdės kojas į pasirinktos spalvos dažus.

2. Parodykite savo mėgstamas spalvas

Jei mėgstate spalvingą interjerą, šis variantas skirtas Jums. Keturių ryškių spalvų derinys suteikia kėdei išraiškingą išvaizdą.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt