dengimas voleliu

10 auksinių dažymo darbų taisyklių

 

 

1. Labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Nusprendę, kokį paviršių dažysite, ieškokite priemonių būtent šiam paviršiui. Informacijos rasite pardavimo vietose, internete, mūsų tinklalapyje ar „Tikkurila“ brošiūrose.
 
2. Darbus suplanuokite iš anksto. Apskaičiuokite dažomą paviršių, nusipirkite visus darbui reikalingus įrankius. Prieš pradėdami dažymo darbus, produkto spalvą patikrinkite atlikdami bandomąjį dažymą ant nedidelio paviršiaus ploto.
 
3. Naudokite tik kokybiškus įrankius. Prastos kokybės įrankiai paprastai dengia netolygiai, gali palikti šerelius ar plaukelius, gali lūžti ir kitaip sugadinti galutinį rezultatą.
 
4. Dėvėkite apsauginius drabužius ir kitą reikalingą apsaugą. Daugiau informacijos apie tai ieškokite etiketėse, produktų aprašymuose internete. Visuomet galite pasikonsultuoti pardavimo vietose.
 
5. Aplinkos paviršius apsaugokite nuo ploviklių ir priemonių tiškalų.
 
6. Prieš pradėdami dažyti paviršių, įsitikinkite, kad jis švarus ir tvirtas (geros būklės). Atkreipkite dėmesį, kaip paviršius buvo anksčiau apdorotas: dažai blogai sukimba su purvinu, netinkamai apdorotu paviršiumi.
 
7. Atidžiai perskaitykite ant produkto etiketės pateikiamas instrukcijas. Jeigu reikalinga, daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje arba susisiekę su mumis telefonu. Nemokama konsultacijų linija – 8 800 00018.
 
8. Atlikdami dažymo darbus neskubėkite. Spartindami darbus neišvengsite klaidų, paviršius dengsis storu dažų sluoksniu, jis džius ilgai ir netolygiai ir kt.
 
9. Užtikrinkite tinkamas dažymo sąlygas. Jeigu dažymo aplinka bus per sausa, drėgna, šalta ar karšta, dažai džius netinkamai, netolygiai, nesusiformuos reikalinga dažų plėvelė.
 
10. Po dažymo darbų kruopščiai nuvalykite darbo įrankius.
Dengimas teptuku
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt