Atnaujintas interjero spalvynas „Feel the Color 2020“

Spalvų kolekcija „Feel the Color“

Spalvynas „Feel the Color“, kurį sudaro 216 kruopščiai atrinktų spalvų, suteiks Jums įkvėpimo kuriant savo namų stilių ir atmosferą. Atnaujintame spalvyne rasite ne tik interjero dažų spalvų paletę, bet ir šešių interjero stilių pavyzdžius bei jiems tinkamų pagrindinių spalvų derinius. Šie paruošti deriniai Jus dar labiau įkvėps ir palengvinantis namų interjero spalvų pasirinkimą.
Klasikinis stilius

Laikui nepavaldus klasikinis interjeras žavi šiltu ir rafinuotu autentiškumu. Harmoningų spalvų paletė – neutralios spalvos ir apgalvoti akcentų atspalviai – sukuria ramybe dvelkiančią ir jaukią atmosferą.

Nesenstantys baldai ir kokybiškos natūralios medžiagos suteikia klasikiniam interjerui baigiamąjį akcentą. Švelnūs audiniai ir mediniai paviršiai pabrėžia klasikinio interjero harmoniją.

Klasikinis stilius >>

Modernus dekoras yra minimalistinis, tačiau jokiu būdu neturi atrodyti nuobodžiai! Spalvų paletė – gerai apgalvoti akcentai ir paprastos neutralios spalvos – suteikia erdvei naują perspektyvą. Visos detalės – labai skoningos ir funkcionalios.

Modernus interjeras pasižymi funkcionalumu ir naujoviškomis medžiagomis. Netikėti elementai ir įdomūs kontrastai suteikia namams savitumo.

Modernus stilius >>

Bohemiškas interjeras vilioja akcentų gausa ir spinduliuojama šiluma. Žemės atspalviai ir šiltos spalvos kartu su egzotiškomis detalėmis sukuria jaukią atmosferą. Tai labai savitas ir ilgainiui kintantis interjeras.

Natūralios medžiagos ir įdomūs akcentai suteikia bohemiškam interjerui savitumo. Egzotiškos spalvos, suvenyrai ir mediniai baldai sukuria tyrinėti kviečiančią visumą.

Bohemiškas stilius >>

Prašmatnus interjeras atrodo elegantiškai ir efektingai. Jo spalvų paletės pagrindą sudaro sodrios ir švelnios spalvos. Įspūdingą ryškią visumą subtiliai papildo praeities dvelksmas.

Prašmatnūs efektingų medžiagų ir audinių deriniai sukuria didingą praėjusių dešimtmečių atmosferą. Pavergianti prabanga spinduliuojančių spalvų ir metalo, stiklo bei skoningo blizgesio dermė.

Prašmatnus stilius >>

Nostalgija dvelkiančiuose namuose darniai sugyvena sena ir nauja. Nostalgiška spalvų paletė – intriguojantis kultinių praėjusių dešimtmečių spalvų mišinys – idealiai tinka norimai nuotaikai perteikti. Skirtingų epochų dvelksmas sukuria įdomų daugiasluoksnį interjerą.

Ryškiausios nostalgiško interjero detalės – vintažiniai baldai ir dizaino elementai. Įvairiais dešimtmečiais karaliavusios spalvos sujungia senesnius bei šiuolaikiškesnius elementus į darnią visumą ir suteikia namams rafinuoto savitumo.

Nostalgiškas stilius >>

Eklektiškam stiliui būdingi žaismingi ir netikėti deriniai. Ryškių spalvų paletė sukuria džiaugsmingą nuotaiką. Eklektiškas namų interjeras – neišsenkantis įkvėpimo šaltinis, jis nuolat atsinaujina ir stebina.

Eklektiško stiliaus pagrindą sudaro madingi akcentai ir ryškios spalvos. Toks interjeras nepaliaujamai kinta ir visada atrodo naujai bei įkvepiančiai.

Eklektiškas stilius >>

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt