„Tikkurila“ grindų dangos

„Tikkurila“ grindų dangos padėjo sukurti harmoningą naujos koncertų salės išvaizdą

Puiki akustika ir nuostabi monochrominė spalvų paletė.

Jastšembio Zdrujaus (Lenkija) valstybinė muzikos mokykla investavo į naują koncertų salę, kurioje telpa daugiau kaip 360 lankytojų. Dabar jaunieji mokyklos talentai galės naudotis šviesia ir erdvia specialiai pastatyta sale, pasižyminčia puikia akustika ir nuostabia monochromine spalvų palete.

Nauja koncertų salė pastatyta laikantis tvarios statybos principų, o jos sienoms ir grindims pasirinkti kompanijos „Tikkurila“ aukštos kokybės dažai ir dangos.

Tikkurila grindų danga koncertų salėje

Klasikinė balta spalva sukuria įkvepiančią erdvę

Persirengimo kambarių, koridorių, fojė ir laiptinių sienos buvo padengtos betirpikle poliuretanine danga „Temafloor PU“. Ši savaime išsilyginanti elastinga danga buvo naudojama ir horizontaliems persirengimo kambarių, koridorių bei fojė interjero elementams. 

Visi horizontalūs ir vertikalūs patalpų elementai taip pat buvo padengti baltais poliuretaniniais viršutinio sluoksnio dažais „Tikkurila Fontefloor PU Matt“ (RAL 9010). Nudažius visus paviršius ta pačia gryna balta spalva buvo sukurta mokinius įkvepianti švari erdvė.

Elegantiška juoda spalva atrodo įspūdingai

Persirengimo kambariams ir dušinėms buvo pasirinkta juodos spalvos dvikomponentė poliuretaninė danga „Tikkurila Temafloor PU Color“ (RAL 9005).

Ši spalvinama betirpiklė danga yra itin elastinga, išdžiūvusi ji tampa glotni ir neakyta. Ja padengti paviršiai papildomai buvo nulakuoti bespalviu poliuretaniniu laku „Tikkurila Fontedur FL Matt“. Tiek danga „Temafloor PU Color“, tiek lakas „Fontedur FL Matt“ turi statybinių medžiagų mažos emisijos klasės M1 sertifikatą.

Dėl juodos sienų, grindų ir lubų spalvos užkulisiai yra ryškesni nei įprasta, tačiau interjeras atrodo harmoningai ir elegantiškai.

Sveikatai palankus patalpų mikroklimatas

Siekiant užtikrinti puikią akustiką ir patalpų oro kokybę visoje koncertų salėje buvo naudojami mažos emisijos klasės M1 reikalavimus atitinkantys kompanijos „Tikkurila“ gaminiai. Pasirinkta dengimo sistema leidžia sukurti vizualiai patrauklų, vientisą ir patvarų paviršių, kurį galima nuspalvinti bet kokia interjero koncepciją atitinkančia spalva. Tokia grindų danga nesitraukia ir netrūkinėja, todėl lengva palaikyti švarą ir higieną.

Mes padedame Jums siekti tvarumo

„Tikkurila“ ypatingą dėmesį skiria geresnę patalpų oro kokybę užtikrinantiems gaminiams, turintiems mažą lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį ir pasižymintiems maža emisija. Mūsų asortimente yra statybinių medžiagų mažos emisijos klasę M1 atitinkančių gaminių, taip pat gaminio poveikio aplinkai deklaracijas (EPD) turinčių vandeninių dangų bei dengimo sistemų, atitinkančių LEED ir BREEAM sertifikavimo sistemų reikalavimus. Visa mūsų veikla vykdoma galvojant apie ateitį. Mūsų klientai tiki, kad aukštos kokybės mūsų dangos yra ilgaamžės ir mažina pastatų poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą. 

Profesionalumas ir glaudus bendradarbiavimas

Dažymo ir grindų dengimo darbus atliko jau daug metų su kompanija „Tikkurila“ bendradarbiaujanti įmonė „Euromat Polska“. Įmonė maždaug 900 m² ploto objekte dirbo du mėnesius. Prieš dengiant dangą betoniniai paviršiai buvo nušlifuoti ir nuvalyti šratasraučio valymo būdu. Viršutinis dangos sluoksnis buvo dengiamas plienine mentele.

Kompanija „Tikkurila“ išsiskiria iš konkurentų didele iš karto prieinamų spalvų įvairove. Mes glaudžiai bendradarbiaujame jau daug metų, gaminiai pristatomi laiku, greitai atsakoma į techninės pagalbos užklausas. Su nekantrumu laukiame naujų bendrų projektų.
Tomaszas Wojtarowiczius, įmonės „Euromat Polska“ projektų vadovas

Norite sužinoti daugiau apie mūsų gaminius ir dengimo sistemas? Kompanijos „Tikkurila“ specialistai visada pasirengę padėti Jums rasti tinkamą sprendimą.

SUSISIEKITE SU MUMIS IR MES PADĖSIME RASTI TINKAMĄ SPRENDIMĄ JŪSŲ PROJEKTUI
Susisiekti su ekspertais
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt