Kokios spalvos Jūsų istorija? Įsimylėjimas

Įsimylėjimas

Kokios spalvos Jūsų istorija?

 

 

Pirmą sykį susitikę žvilgsniai, pirmoji šypsena ir pirmas prisilietimas. Šiltas vasaros vėjas ir švelnus senos valčių pašiūrės girgždesys. Vasaros šventės prisiminimas atgaivina atmintyje pievų gėlių, beržų ir vasaros lietaus kvapą. Stiklinės ant raukšlėtos lino staltiesės ir skardus juokas, netylantis visą naktį. Mūsų susitikimas, visiškai netikėtas. Ir slapta mūsų istorijos pradžia.

Prisiminus šį pirmąjį mūsų susitikimą, pirmuosius mūsų meilės blyksnius netgi praėjus tiek laiko mūsų lūpose pražysta šypsena. Valčių pašiūrės spalva kasdien mums primena negrabų mūsų šokį, garsius širdies dūžius ir drugelių plazdėjimą pilve. Šilti ir šviesūs rusvai gelsvi atspalviai – mūsų istorijos dalis. Ir kai rinkomės spalvas savo pirmajam bendram būstui, buvo savaime suprantama, kad tarp jų bus ši mūsų istorijos spalva.

Įamžinkite savo prisiminimus pasitelkę šiuos gaminius

Leiskite savo prisiminimams atgyti ant Jūsų sienos pasitelkę savo istorijos spalvą. Iš trijų rūšių „Tikkurila“ vidaus dažų išsirinkite Jums tinkamiausius: matinius dažus „Harmony“, plaunamus itin patvarius dažus Remontti-Ässä arba aplinką tausojančius klasikinius dažus „Joker“.

Kokios spalvos Jūsų istorija? Įsimylėjimas - spalvų kombinacija
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt