Kokios spalvos jūsų istorija? Ramybė

Ramybė

Kokios spalvos Jūsų istorija?

 

 

Baidarė skrodžia jūros paviršių. Bangavimas mane nuramina ir kasdieniai rūpesčiai nugrimzta į jūros gelmes. Esu pakerėtas šios akimirkos ir gamtos grožio. Noriu visam laikui atmintyje išsaugoti priešais mane atsivėrusį vaizdą, kad galėčiau vėl ir vėl juo mėgautis.

Tą akimirką prisimenu taip ryškiai, tarsi tai buvo vakar. Traukdamas į plaučius gryną orą ir jausdamas veidą glamonėjantį gaivų vėją jaučiausi visiškai atsipalaidavęs. Norėjau įamžinti šią ramybę bei gamtos grožį, kad galėčiau pasiimti į namus. Šiai ypatingai nuotaikai perteikti namuose vien nuotraukos nepakako, tad nudažiau savo miegamąjį – mano kasdienį ramybės uostą – spalva, grąžinančia mane į tą dieną, kai sėdėdamas baidarėje gėrėjausi kalnų peizažu pamiršęs visus pasaulio rūpesčius.

Ramiai mėlynas miegamasis

Įamžinkite savo prisiminimus pasitelkę šiuos gaminius

Išsirinkite spalvą, atgaivinančią Jūsų atmintyje mielas akimirkas. Iš trijų rūšių „Tikkurila“ vidaus dažų išsirinkite Jums tinkamiausius: matinius dažus „Harmony“, plaunamus itin patvarius dažus Remontti-Ässä arba aplinką tausojančius klasikinius dažus „Joker“.

 

Kokios spalvos jūsų istorija? Ramybės spalvų kombinacija
pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt