Naujai apibrėžtos „Tikkurila“ vertybės

Mūsų naujieji „Tikkurila“ vertybių apibrėžimai – patikimumas, profesionalumas ir novatoriškumas – yra grindžiami visų įmonės šalių seminarų ir klausimynų rezultatais. Vertybės yra svarbi mūsų darbo dalis, nes mes kas dieną jomis vadovaujamės ir jos palaiko mūsų lyderystę bei vertybėmis pagrįstą kultūrą.

Seminarų ir klausimynų tikslas buvo aptarti, kaip naujai apibrėžti kiekvieną vertybę, kad žinotume,  kokia kryptimi turime keliauti į nauja. Prie to labai daug prisidėjo visi dalyvavę kompanijos „Tikkurila“ darbuotojai. Remiantis atsakymuose vyraujančiomis temomis buvo parengti nauji kiekvienos vertybės apibrėžimai.

„Buvo gana lengva suprasti, kad buvo aiškių bendrųjų temų, kurias perteikė visos šalys. Naujieji apibrėžimai parengti, remiantis šiomis bendrosiomis temomis, ir jais siekiama suvienyti mus kaip vieną įmonę“,  sako Jaana Kyllönen, žmogiškųjų išteklių plėtros direktorė, atsakinga už naujų vertybių apibrėžimo projektą.

„Tikkurila“ vertybės - patikimumas, profesionalumas ir novatoriškumas - buvo apibrėžtos prieš 10 metų ir nuo to laiko tai buvo pagrindiniai principai, kuriais vadovavomės. Naujieji apibrėžimai atitinka tai, kas „Tikkurila“ yra šiandien – ir tai, kokia ji bus ateityje.“

„Vertybės yra mūsų elgesio, kultūros ir lyderystės kompasas.  Kiekvienas „Tikkurila“ darbuotojas laikosi vertybių kasdieniame darbe – būdu, pagal kurį traktuojame ir bendradarbiaujame su savo kolegomis, požiūriu, kurį atskleidžiame savo darbe su klientais, įsitraukimu ir aistra, kuriuos išreiškiame klientams, kai reklamuojame savo produktus ir prekių ženklus, ir ambicijomis, kurias atskleidžiame vystydami savo verslą. Aš laiminga matydama, kaip paskelbiamos naujai apibrėžtosios vertybės visose šalyse, ir ypač, kai naujieji apibrėžimai buvo sukurti mūsų visų bendromis pastangomis",  sako įmonės generalinė direktorė Elisa Markula.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt