earthy yellow wall colour in living space with rocking chair

6 idėjos, kaip suteikti namams rudeniško jaukumo pasitelkus spalvas

Vėstantis oras įspėja, kad atėjo ruduo. Kadangi daugiau laiko praleisime namuose, pravartu įdėmiau juose apsidairyti ir nuspręsti, kaip atnaujinti jų interjerą.

Galbūt reikėtų perdažyti svetainės ar miegamojo sienas nauja šilumos ir jaukumo suteikiančia spalva, kuri džiugintų kiaurus metus?

Kai sienų spalva jau tinkama, uždekite kelias žvakes, užsiplikykite puodelį arbatos, susiraskite įdomią knygą ir susisupkite į minkštą apklotą. Jūs puikiai pasiruošėte rudeniui!

earthy yellow wall colour in living space with rocking chair

1. Šilta geltona

Auksiniai geltoni atspalviai paverčia kambarį šiltu ir jaukiu lizdu. Įkvėpti krintančių lapų įsileiskite gamtą į vidų. „Beeswax“ (L396) – sodri šilta geltona spalva su rudu atspalviu.

living room with dark green wall and natural material decoration

2. Žali miško atspalviai

Miškas, pušys, samanos, šakelės – šilta ir ryški tamsiai žalia spalva suteiks namams tamsiuoju metų laikų taip geidžiamo jaukumo. „Instagramo“ paskyros @hyvaajakaunista savininkas atskleidžia visą spalvos „Fjord (M442) žavesį derindamas ją su auksiniais interjero elementais ir natūraliomis medžiagomis.

lighter earthy green colour in bohemian style bedroom

3. Šalavijų spalva

Jei ieškote šviesesnio žalio atspalvio, išbandykite spalvą Arctic Willow“ (M495). Šią ramią spalvą lengvą derinti su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, su ruda ir raudona. Pilkšvai žalia šalavijų spalva ypač nuostabiai atrodo dienai baigiantis, kai kambarį nušviečia paskutiniai saulės spinduliai.

brown wall in cosy bedroom

4. Raudona, ruda ir dar kitokia

Raudonai ruda spalva „Etruscan“ (S471) mainosi tarsi chameleonas – įgauna rausvą, pilką arba plytų atspalvį. Jis kinta priklausomai nuo apšvietimo ir šalia esančių spalvų. „Instagramo“ paskyros @sisustusjuttuja savininkas prie šios spalvos žaviai priderino sodrią žalią ir šiltą rusvai gelsvą spalvą.

dark blue wall in bedroom

5. Blausi mėlyna

Jei rudenį pasitinkate jaukiuose namuose, jis visai neatrodo niūrus. Tamsiai mėlyna spalva „Denim“ (N429) – blausi, bet sodri – nuostabiai dera su rusvai gelsva ir ruda spalvomis. Nudažykite savo miegamojo sienas šia spalva ir miegosite tarsi kūdikis.

soft beige colour wall in living space

6. Šilta rusvai gelsva

Spalva Driftwood“ (V484) – be galo universali, ji tinka tiek santūraus klasikinio, tiek meniško stiliaus interjerui. Elegantiška rusvai gelsva, šilta ir žemiška. Dekoruokite šia šilumą ir jaukumą spinduliuojančia spalvą savo skaitymo kampelį kaip „Instagramo“ paskyros @johannavaltanen savininkas ir norėsite, kad ruduo niekada nesibaigtų.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt