bright warm yellow wall behind busy kitchen desk and shelf

Atverkite savo namus 2022 m. spalvų kolekcijai „Color Now“

2022 m. spalvų kolekcija „Color Now“ kviečia pažvelgti į savo namus taip, tarsi matytumėte juos pirmą kartą. Kas Jus pirmiausia sužavėjo? Kas daro Jūsų namus mielus ir savus? Kas Jums suteikia tvirtą pagrindą po kojomis ir kas Jus pakylėja?

2022 m. kolekcijos „Color Now“ spalvos sužavės tiek tradicinio, tiek minimalistinio ir modernaus stiliaus mėgėjus. Jos tarsi draugai ar prisiminimai, bylojantys apie skirtingus Jūsų gyvenimo etapus. Kur klajoja Jūsų mintys, kai žiūrite į 2022 m. spalvų kolekciją „Color Now“?

natural wooden colour dinner table set and green-blue half panel wall in background

Žaiskite spalvomis

2022 m. spalvų kolekcijos „Color Now“ ašis – metų spalva „Kestrel“ (L478). Be kitų spalvų, ją papildo melsvai žalsva, švelni juoda ir rusvai gelsva spalvos. Visas kolekcijos spalvas galima derinti tarpusavyje be jokių apribojimų. Derinkite daugiausiai asociacijų Jums keliančias spalvas – žaiskite jomis kaip panorėję. Išbandykite skirtingus spalvų derinius – pasižiūrėkite, kaip jomis nudažyti atrodytų dideli paviršiai ir maži elementai.

Pavyzdžiui, spalvų „Kestrel“ (L478) ir „Sea Smoke“ (X447) derinys sukuria įdomų šilto ir šalto atspalvio unisoną. Jas dar labiau išryškina spalvos „Safari“ (K396) blyksnis.

bright warm yellow wall behind busy kitchen desk and shelf

Šiltos ar šaltos spalvos?

Jei Jus traukia šiltos spalvos, rinkitės spalvą „Parchment“ (F466) arba „Safari“ (K396). Jei žavitės šaltais atspalviais, Jums patiks spalvos „Winter“ (V503), „Sea Smoke“ (X447), „Silk Road“ (S440) ir „Licorice“ (X499). Metų spalvoje „Kestrel“ (L478) dera šiltumas ir šaltumas – tai ramybę spinduliuojanti ruda spalva su tamsiai raudonu atspalviu.

minimalist white side table in front of blue-green colour half panel wall

Nudažykite Jums patinkančiomis spalvomis sienas, baldus ir grindjuostes

Kaip atrodytų miegamojo sienos, nudažytos švelnia juoda spalva „Licorice“ (X499)? Ar spalva „Kestrel“ (L478) sukurtų svetainėje ramią ir kerinčią atmosferą? Jei abejojate, iš pradžių nudažykite tik vieną sieną arba kurį nors vieną baldą. Spalva „Sea Smoke“ (X447) puikiai tiks baldams atnaujinti, o ryški melsvai žalsva spalva  „Silk Road“ (S440) nuostabiai pagyvins tiek sienas, tiek grindjuostes. Kiekvieną šios kolekcijos spalvą galima naudoti įvairiems interjero elementams, tad pasikliaukite savo intuicija ir rinkitės tas spalvas, kurios Jums atrodo pačios iškalbingiausios.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt