woman dancing in cosy living room with warm brown colour wall and sofa

2022 metų spalva – „Kestrel“ (L478)

Namie ir kitame pasaulio krašte – tuo pat metu. Nuotykiai prasideda namuose!
Color Now 2022
Žiūrėti vaizdo įrašą:

Švelni tarsi apkabinimas ruda spalva „Kestrel“ (L478) – ryški, tačiau subtili ir spinduliuojanti ramybę.

woman sitting on sofa in front of warm brown colour wall

Įkvėpta prisiminimų ir patirties

2022 metų spalva pavadinta sakalų, turinčių ne vieną, bet du lizdus, vardu – „Kestrel“. Mes panašūs į šiuos paukščius, nes taip pat keičiame savo namus. Statome juos semdamiesi įkvėpimo iš savo prisiminimų ir patirties. Vietos, kuriose lankomės, tampa mūsų ir mūsų namų dalimi.

Spalva „Kestrel“ (L478) sukuria pažįstamos, bet ir naujos žavios aplinkos jausmą. Tai šilta ruda spalva su šaltos raudonos spalvos atspalviu – klasika su netikėtumo elementu.

woman swimming in sea near rocky beach

Dėmesys smulkmenoms

Atostogaudami mes tampame dėmesingesni smulkmenoms, drąsesni. Pasaulis staiga prisipildo nuostabių mažų stebuklų. Mes esame čia ir dabar.

Pabandykite pažvelgti į savo namus, save, savo kasdienybę ir savo nuotykius taip, tarsi matytumėte pirmą kartą. Kas Jus pirmiausia sužavėjo? Kas daro Jūsų namus mielus ir savus? Kas Jums suteikia tvirtą pagrindą po kojomis ir kas Jus pakylėja?

Spalva „Kestrel“ nėra „šališka“. Ji dera tiek modernaus, tiek tradicinio stiliaus namuose. Ją galima naudoti bet kokiai erdvei, tiek dideliems paviršiams, tiek mažiems elementams. Jei nudažysite šia spalva sienas, jį „apglėbs“ visą kambarį ir sukurs jaukų lizdą primenančią atmosferą.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt