Tikkurila 2023 metų spalva

Atverkite savo namus kolekcijai „Color Now 2023“ – susipažinkite su naujausiomis spalvų tendencijomis

2023 metų spalvų kolekcija „Color Now“ padės sukurti harmoningą interjero spalvų paletę – tiek gryną ir šviesią, tiek atspindinčią naujausias tendencijas ir stebinančią.

Mūsų gyvenimai nuostabiai persipynę. Mes veikiame vieni kitus, suteikiame vieni kitų būčiai prasmės, nuspalviname vieni kitų gyvenimą. Kompanijos „Tikkurila“ 2023 m. spalvų kolekcija „Color Now“ skatina semtis įkvėpimo iš prasmingų mūsų bendrumo akimirkų ir jausmų, kuriuos jos mums žadina.

Metų spalva – „Rosy Moment“ (V413)

2023 metų spalvų kolekcijos „Color Now“ akcentas – šilumą, empatiją ir geranoriškumą spinduliuojantį spalva „Rosy Moment“ (V413). Naudokite šią spalvą visur, kur norite sukurti mielą ir jaukią atmosferą.

Į kolekciją taip pat įeina papildomosios spalvos: gaivi rausva „Magnolia (H320), sodriai geltona „Wax“ (J392), rausvai ruda „Kestrel (L478) ir rusvai žalia „Grotto (M449). Šios spalvos išryškina viena kitos žavesį ir nuostabiai papildo 2023 metų spalvą „Rosy Moment“ (V413).

 

Universali spalvų paletė sukuria interjere harmoniją

Šiuo metu mes jaučiame nostalgiją ir norime, kad namų interjere vyrautų harmoningos – blausios ir švelnios – spalvos. 2023 m. spalvų kolekcijoje „Color Now“ rasite tiek rafinuotų šviesių, tiek įdomių subtilių spalvų, pvz., „Sea Smoke (X447) ir „Silk Road (S440). Akcentams kurti į kolekciją įtraukėme tamsių ir sodrių spalvų, pvz., spalvos „Aubergine (X501) arba „Grotto (M449) idealiai tiks akcentinei miegamojo sienai.

Naujoji kolekcija skirta namams, kuriuose spalvoms tenka svarbus vaidmuo. Pasitelkę šią universalią spalvų paletę galite kurti įvairią atmosferą – tiek šaltų tonų skandinavišką, tiek madingą ir netikėtą.

Žaiskite šiltais ir šaltais atspalviais

Kaitaliokite spalvų proporcijas, derinkite šaltus ir šiltus atspalvius – variacijos leidžia sukurti netikėtą ir įdomų efektą. Jei abejojate dėl konkrečios spalvos, išbandykite ją nudažydami kurį nors interjero elementą – baldą, duris ar nedidelę akcentinę sieną. Gerai apgalvojus kiekvieną detalę visuma atrodys nepriekaištingai.

Namų interjeras žavus tuo, jog nuolat kinta. Jūsų namų spalvos – tai Jūsų gyvenimo, jausmų ir potyrių, atspindys.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt