dideli žali augalai dekoravimo lentynoje priešais plytų sieną

Kaip namuose sukurti pavasarišką nuotaiką

Glėbiai tulpių, gaivios spalvos ir daugiau šviesos bet kokioje erdvėje leidžia pajusti pavasario dvelksmą. Pateikiame keletą idėjų, kaip namuose sukurti pavasarišką nuotaiką.
living room with light colour walls and dinner table set

Užliekite kambarį šviesa

Šviesūs rusvai gelsvi ir švara dvelkiantys balti atspalviai kartu su mediniais interjero elementais sukuria gaivos pojūtį. Keletas lengvų baldų, kruopščiai atrinkti dekoratyviniai elementai ir aukso spalvos akcentai suteikia erdvei ypatingo šviesumo bei lengvumo. Nušvitus skaisčiai pavasario saulei kambarys dėl baltų sienų atrodo dvigubai šviesesnis.

light colour wooden panel wall in bedroom

Madingi mediniai paviršiai

Šiuo metu madinga įkomponuoti į interjerą medines dailylentes, ypač šviesesnių spalvų. Mediena bet kokioje erdvėje sukuria jaukumo ir šilumos pojūtį. Medinis lovos galvūgalis ar medinėmis dailylentėmis dengta siena leidžia pajusti namuose gamtos alsavimą ir tampa pagrindiniu kambario akcentu.

Pamėgti kambariniai augalai

Kol gamta dar neatgijo po ilgos žiemos, namuose tedžiugina visada žaliuojantys kambariniai augalai ir jų žiedai. Ryškiai žali augalai ir moliniai vazonai ypač žaviai atrodo bohemiško stiliaus interjere. Nuotraukoje matoma lentyna nudažyta spalva „Tide“ (L491), o tolimesnė siena – spalva „Straw“ (H456).

yellow shades on wall and panel

Geltoni 2021-ieji – tenušvinta saulė!

Pastaruoju metu mes visi trokštame, kad mūsų gyvenimas būtų džiaugsmingesnis. Galbūt todėl šiandien interjere karaliauja geltona spalva. Suteikite savo namams ryškų akcentą nudažydami geltonai sieną arba pagyvinkite interjerą geltonomis detalėmis. Šviesiai geltona spalva sukurs vienokią nuotaiką, o ryškiai ar tamsiai geltona – visiškai kitokią. Tiesiog išsirinkite Jūsų stilių atitinkantį atspalvį! Nuotraukoje matoma siena nudažyta spalva „Beeswax“ (L396), ant grindų stovintis paveikslas nutapytas spalva „Grapefruit“ (S302).

bedroom wall with light blue, pink and warm orange colour section

Spalvų pliūpsnis

Po niūrios žiemos dar labiau norisi suteikti namams daugiau spalvų – tebūnie tai ryškūs baldai ir sienos arba spalvingos užuolaidos, lovatiesės ir patalynė. Kompanija „Tikkurila“ 2021 metų spalva išrinko ramybę spinduliuojančią žydrą spalvą „Cumulus“ (Y354). Ji idealiai tinka miegamojo sienoms – sukuria atpalaiduojančią ir jaukią atmosferą. Daugiau įkvepiančių idėjų, kaip atnaujinti namus pasitelkus 2021 m. spalvų kolekciją „Color Now“, rasite čia.

pridėta į norų sąrašą.
pašalinta iš norų sąrašo.
lt